Şubat 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Max’s Warrior dizisi 3 sezonun ardından iptal edildi – The Hollywood Reporter

Max’s Warrior dizisi 3 sezonun ardından iptal edildi – The Hollywood Reporter

canlı savaşçı Max’te bunun kısa ömürlü olduğu ortaya çıktı: Warner Bros. yayıncısı bunu iptal etti. Discovery, Max orijinal ve genel olarak üçüncü olarak ilk sezonunun ardından gösteriyi bıraktı.

Ancak Bruce Lee’nin yazılarına dayanan ve 19. yüzyıl San Francisco’sunda geçen dizi, üç sezonun tamamının Netflix’te yayınlanacağı Şubat 2024’ten itibaren muhtemelen daha fazla izleyiciye açılacak. savaşçı WBD’nin HBO şovları için Netflix ile yaptığı diğer münhasır olmayan yayın lisansı anlaşmalarına benzer şekilde Max’te de mevcut olacak. Six Feet Under, Kardeşler Grubu Ve Toplayıcılar.

savaşçı Hayata bir Cinemax orijinal dizisi olarak başladı ve 2019’da güçlü eleştirilerle prömiyerini yaptı. 2020 sonbaharında yayınlanan ikinci sezon için yenilendi ancak o zamana kadar Cinemax orijinallerini tamamlamıştı. Daha sonra HBO Max olarak bilinen yayıncı, onu Nisan 2021’de üçüncü sezon için yeniden canlandırdı; Bu gösteri Haziran ayında gösterime girdi ve şu anda son bölümü olan bölüm Ağustos ayında gösterime girdi.

Jonathan Tropper (Cinemax’ın yaratıcısı) BansheeApple TV+ geliyor Arkadaşlarınız ve komşularınız), savaşçı Andrew Koji, 1870’lerde kız kardeşini (Dian Duan) aramak için San Francisco’ya giden ve şehrin Tong Savaşlarına katılan Çinli dövüş sanatları uzmanı Ah Sahm’ı canlandırıyor.

Üçüncü sezonun kadrosunda ayrıca Olivia Cheng, Jason Tobin, Kieran Pugh, Dean Jagger, Tom Weston Jones, Hon Li, Langley Kirkwood, Perry Young, Joe Taslim, Dustin Nguyen, Miranda Raison, Chen Tang, Chelsea Muirhead ve Mark Dacascos yer alıyor. Adam Rayner.

Tropper, Perfect Storm Entertainment’tan Justin Lin, Danielle Woodrow ve Andrew Schneider ile birlikte yönetici yapımcılığını üstleniyor. Bruce Lee’nin kızı Shannon Lee; Brad Kane ve Richard Sharkey.

READ  Kenan Thompson: SNL'yi 50. sezondan sonra bitirmek kötü bir fikir olmayabilir

Teslimat süresi İlk defa haber verdim.