Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Tarot Kartı Okumaları: 18 Aralık 2023 Günlük Tarot Tahmini | Astroloji

Tarot Kartı Okumaları: 18 Aralık 2023 Günlük Tarot Tahmini |  Astroloji

Koç burcu:

Tarot Kartı: Ters Asa Ası

Önemli bir şey yapma fırsatınız var, ancak henüz bunun için kendinizi tam olarak hazır hissetmiyorsunuz. tamam! Bazen bir fırsat karşınıza çıktığında bile onu hemen değerlendirme konusunda heyecan duymayabilirsiniz. Kendinizi daha heyecanlı ve motive hissedene kadar beklemenizde sorun yok. İşleri aceleye getirmenize gerek yok.

Boğa Burcu:

Tarot kartı: Kılıçların İkilisi

Son dakika haberlerini HT Facebook kanalından takip edin. Şimdi Katıl

Etrafınızda pek çok olay oluyor ve kendinizi biraz bunalmış hissedebilirsiniz. Bir sürü bilgi alıyorsunuz, hepsi yeni ve potansiyel olarak kafa karıştırıcı. Henüz tüm parçaları olmayan bir bulmacayı çözmek zorunda kalmak gibi. Her şeyi anlamak için zaman ayırın. Tüm önemli şeyleri çözene kadar karar vermek için acele etmeyin. İşleri yoluna koymak için kendinize gereken zamanı verin.

ikiz:

Tarot Kartı: Ters Adalet

Bir sorunu çözmek ya da işleri daha iyi hale getirmek için çok uğraştınız ama şimdi bir adım geri gitmenin zamanı geldi. Kırık bir oyuncağı onarmak için elinizden geleni yaptığınızı hayal edin. Şimdi bir süreliğine oturup kendi kendine düzelip düzelmediğine bakmanın zamanı geldi. Garip görünebilir çünkü işleri daha iyi hale getirmek için bir şeyler yapmaya alışkınsınız, ancak bazen sadece beklemek ve izlemek yapılacak en doğru şeydir.

kanser:

Tarot Kartı: Asaların Kraliçesi

Bugün dinlemenin konuşmaktan daha iyi olduğu gün olabilir. Söyleyecek zekice şeyler olsa bile, bu daha sonra saklanması gereken bir sırra sahip olmak gibidir. Bilgeliğiniz yanlış zamanda paylaşılırsa işe yaramayabilir. Bu nedenle, sözlerinizin en büyük etkiyi yaratacağı mükemmel anı beklemek en iyisi olabilir.

Aslan Kulesi:

Tarot Kartı: On Kılıç

İyileşmesi gereken büyük bir çizik olduğu zaman, sizin için zor bir zaman olacak. Acı verici olacak ve bir süre kendin gibi hissetmeyeceksin. Gökkuşağını görmeden önce fırtınadan geçmek gibi. Ancak kalbinizin nihayet daha iyi hissetmesi için bu zor zaman gereklidir. Şu anda durum zor ama işler yavaş yavaş düzelecek.

READ  Pharrell Williams'ın Louis Vuitton için ikinci sınıf koleksiyonu Amerikan ve Kızılderili ruhunu sergiliyor

Başak burcu:

Tarot Kartı: İki Pentagram

Paranızı nereye harcayacağınızı düşünmenin zamanı geldi. Paranızın akmaya devam ettiği bazı delikleri olan bir kumbaranız olduğunu, ancak paranızın büyüdüğü başka bir kumbara olduğunu hayal edin. Bu, delikleri onarmak ve büyüyen bir bankayı doldurmakla hokkabazlık yapmak gibi bir şey. Nelerin para kaybetmenize neden olduğuna ve nelerin daha fazla kazanmanıza yardımcı olabileceğine bir göz atın.

Denge:

Tarot Kartı: Moderasyon

Artık büyük kararlar almak için acele etmenize gerek yok. Önünüzde bir sürü farklı yol olduğunu ve hangisinde yürümek için en iyi yol olduğunu bulmaya çalıştığınızı hayal edin. Acele etmeyin, düşünün ve belki de tüm seçeneklerinizi yazın. Hazır olduğunuzda doğru karar size gelecektir.

Akrep:

Tarot Kartı: Kupa Kraliçesi

Yeterince alamama konusunda endişelenseniz bile, bugün nazik ve verici olmak için güzel bir gün. Bu, daha sonra alamayacağınızdan korktuğunuz halde en sevdiğiniz oyuncağını bir arkadaşınızla paylaşmak gibidir. Başkalarına karşı nazik olduğunuzda her zaman yolunuza daha iyi şeylerin çıkacağına güvenin.

Yay:

Tarot kartı: Kupa Onlusu

Her şeyin mükemmel yapıldığından emin olmak için her şeyi kendiniz yapmanız gerektiğini hissedebilirsiniz. Ancak bazen hata yapsalar bile başkalarının yardım etmesine izin vermekte sorun yoktur. Bu birine bisiklete binmeyi öğretmek gibidir, biraz kekeleyebilirler ama öğrenecekler ve siz de yaklaşacaksınız.

Oğlak Burcu:

Tarot Kartı: Onlu Tılsım

Eğer bir aşk ilişkiniz varsa, iyi haber! Belki gerçekten güçlü ve kalıcı bir şeye dönüşecek. Küçücük bir tohumun kocaman, güzel bir ağaca dönüşmesini izlemek gibi. İlişkiniz gerçekten özel bir şeye doğru gidiyor olabilir, bu yüzden yolculuğun tadını çıkarın.

Kova:

Tarot Kartı: Beş köşeli yıldız

READ  Sizi Deepika Padukone-Hrithik Roshan görünümünden uzak durmaya davet ediyoruz

Çok fazla işiniz veya yapacak işiniz olsa bile sağlığınız çok önemlidir. Sanki bloklardan bir kule inşa ediyormuşsunuz ve alttaki bloklar sallanmaya başlıyormuş gibi. Kuleyi sabit tutmak için alt kısımları sabitlemeniz gerekir. Önce kendinize iyi bakın, böylece daha sonra başkalarının yanında olabilirsiniz.

balık Burcu:

Tarot Kartı: Tılsımların Ters Sayfası

Bazı üzücü haberler duyabilirsiniz ama bu sonsuza kadar sürmeyecek. Gününüzün içinden geçen bir fırtına gibi. Bir süreliğine kötü ve kasvetli görünebilir, ancak unutmayın ki fırtınalar eninde sonunda geçer ve güneş yeniden parlar. Bazen kötü haberler duymak neyin düzeltilmesi gerektiğini ve neyin kendi haline bırakılması gerektiğini bilmemize yardımcı olur.