Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Maya Mitchell ‘İyi Beladan’ Çıkıyor: Callie Nasıl ve Neden Yazıldı?

Maya Mitchell 'İyi Beladan' Çıkıyor: Callie Nasıl ve Neden Yazıldı?

fren uyarısı: “Öp Beni Ve Gülüm Benim İçin” dizisinin 16 Mart’ta yayınlanan bölümünü izlemediyseniz okumayın.iyi sorun. “

Foster ailesi yeniden değişiyor – Maya Mitchell O dışarı çıktı serbest çalışma“İyi sorun.” Oyuncu, “The Fosters”ın 2013’te gösterime girmesinden bu yana Kaley Foster’ı canlandırdı ve son bölümü Çarşamba akşamı yayınlanacak olan spin-off dizisindeki rolünü yeniden üstlendi.

Bölüm sırasında Kaley, Kathleen’in (Constance Zimmer) ACLU’da hayalindeki işi almasına yardım ettiğini açıkladı, ancak bu, annesini davet ettiği Washington DC’ye taşınması gerektiği anlamına geliyordu (onur konukları Terry Polo ve Sherry Somem) ve kardeşi. Judd (Hayden Burley), kız kardeşinin iki gün içinde başka bir ülkeye taşındığını öğrenince şoke olan Mariana’nın (Sierra Ramirez) haberlerini yumuşatmak için kasabaya gider.

Bölüm boyunca Kaley herkese veda etti ve bu süreçte çok fazla gözyaşı döktü.

Bölüm, Cali’nin bir uçakta oturması ve erkek arkadaşı Jamie’yi (Boo Mirchoff) aynı uçakta görmesiyle sona erer. Yanındaki koltuğun rezerve edilip edilmediğini sormadan önce başkentte de bir iş bulduğunu açıklar (koltuklar genellikle uçaklarda tahsis edilir). Mutlu bir şekilde ona ücretsiz olduğunu söyledim.


serbest çalışma

Perde arkasında, oyuncu kadrosu biraz dağınıktı – Mitchell’in bir süredir ayrıldığını bilmelerine rağmen. 3. Sezonun sonunda, ortak yaratıcı Joanna Johnson ile COVID-19 nedeniyle ailesini iki yıldır görmediği için Avustralya’ya dönme arzusu hakkında bir tartışma yaptı.

Johnson, “Maya’nın ilerlemeyi düşündüğünü biliyordum” dedi. “Dokuz yıldır bu rolü oynuyor. Ben ‘The Fosters’ ve ‘Good Trouble’ arasında bu rolle büyüdüm. Başladığımda 19 yaşındaydı. Karavanına gittim ve ‘Yani, yapmak istiyorum’ dedim. Sezon hakkında konuş.'” Dördüncüsü, kalman için yalvarıyorum.” Ailesini ve bu şovu ne kadar çok sevdiğini ama eve gitmesi gerektiğini söyledi.

Johnson ve ekibin geri kalanı ve ekibin geri kalanı bu ihtiyacın farkındaydı, ancak sonunda kararını kabul etmeden önce “onu ondan çıkarmak için birçok farklı yol denedi”. Yaptıktan sonra, baş yapımcı Mitchell’in dördüncü sezon için geri dönüp dönmeyeceğini ve ona uygun bir selam vermek için en üstte birkaç bölüm yapıp yapmayacağını sordu.

“Üçüncü sezonun son bölümünde anlatmaya çalıştığımız birçok hikaye vardı ve bütün bir bölümü buna adamak istedim. Canlandırıcı ve şaşırtıcıydı ve Avustralya’dan bunu yapmak için geri geleceğini söyledi.” türlü. “Her zaman ailenin bir parçası olacak ve onu Cali’de son görüşümüz olduğunu sanmıyorum. Cali’nin yolculuğu kameranın dışında gerçekleşiyor, ama ona yetişeceğiz.”

tembel resim yüklendi

Mariana ve Callie “İyi Bela” içindeler.
serbest çalışma

Sonu çekmek “herkes için fazla duygusal” ama özellikle Mitchell ve Ramirez. Çift, “The Fosters” setinde tanıştı ve 2019’daki çıkışlarından bu yana gösteriyi birlikte yönettiler.

Bölümde Callie’ye birkaç ayrı veda ve The Coterie’ye kadeh kaldırılırken, aynı zamanda onun ve Jamie’nin yeniden bir araya gelmesi de yer aldı. Başkente taşınmasıyla da, türlü Mirchoff’un da diziden düzenli olarak ayrıldığını doğruladı.

Johnson, “Kesinlikle Poe’yu tekrar görmeyi umuyorum” dedi. “Karakteri seviyorum ve onu seviyorum. O sevimli bir adam.”

Kaley ve Jamie’nin şimdi birlikte olup olmadıklarına gelince, Johnson’ın etrafta dolaşmayı umduğu bir şey var: “Bu bir gizem, ama çözeceğiz.”

Mitchell, finalin ardından Instagram üzerinden veda mesajını paylaştı. “10 yıl önce ‘The Fosters’ adlı küçük bir pilot için seçmelere katıldım. 19 yaşındaydım ve şansımın ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yoktu. Yıllar sonra The Good Trouble Family’yi kurduğumuzda Callie olarak yolculuğuma devam edebildim. İki gösteri , 156 bölüm ve seçkin bir aile. ömür boyu. Yazdı. “Bu mesleğe ve sevdiğim işe sahip olduğum için çok şanslı olmama rağmen, bir zerre pişmanlık duymadan, bir süredir eve dönmenin yadsınamaz cazibesini bastırdım. Avustralya’ya en yakınım ve en sevdiğim olmak için.” “

Oyuncu sözlerine şöyle devam etti: “Son iki yıldır herkesi zorluyorum. Küresel bir pandemi sırasında çalışabilmenin ve şovumuzu sunabilmenin ayrıcalığını tamamen anlıyorum ama bu aynı zamanda birbirimize en çok ihtiyaç duyduğumuz anda sevdiklerimden ayrılmak anlamına geliyor. Böylece zamanımı iki ülke arasında bölüştürmek için bir alan yaratma ihtiyacı doğdu.”

Uzun yazısını hayranlarına bir mesajla sonlandırdı: “Salgısız ve sarsılmaz sadakatiniz için ne kadar minnettar olduğumu kelimelerle ifade edemez. Gerçek: Televizyondaki en iyi hayran kitlesine sahibiz. Kalbimde her zaman özel bir yer tutacaksınız ve ben Gelecekte yollarımızın tekrar kesişeceğini bilin.”

READ  Cuba Gooding Jr.'dan Jerry Maguire, zorla dokunmaktan suçlu bulundu