Şubat 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

McDonald’s’ın güvenlik görevlisi evsiz bir adamın battaniyesini paspasla ıslatıyor

McDonald’s’ın güvenlik görevlisi evsiz bir adamın battaniyesini paspasla ıslatıyor

Haberler

İngiliz McDonald’s’ın güvenlik görevlisi, evsiz bir adamın kamp yaptığı yeri agresif bir şekilde süpürürken, battaniyelerini su ve çamaşır suyuyla ıslatılmış halde bırakırken filme alınmasının ardından viral oldu.

25 yaşındaki Aaron McCarthy, Cumartesi gecesi Londra’daki fast food zincirlerinden birinin girişine yakın kaldırımda otururken bir McDonald’s çalışanı ona yaklaştı ve hareket etmesini istedi.

Çevredeki bir kişi tarafından çekilen görüntülerde, güvenlik görevlisinin kaldırımı sabunlu suyla ıslatmak için paspas kullanmadan önce McCarthy’nin battaniyelerini aniden tekmelediği görülüyor.

25 yaşındaki evsiz adam Aaron McCarthy, Cumartesi gecesi Londra’daki fast food restoranının girişine yakın kaldırımda otururken bir McDonald’s çalışanı ona yaklaştı.

McCarthy gazeteye “Adam yerleri süpürmeye ve eşyalarımı suya atmaya başladı. İğrençti” dedi. telgraf Sonrasında.

“Çok stresli olduğu için ayrılmak zorunda kaldım ve yatağım tamamen ıslak olduğundan bütün gece pek uyuyamadım. Battaniyemdeki çamaşır suyunun kokusu hâlâ duyulabiliyor.

Videoda görgü tanıklarının olayı “çirkin” ve “düzensiz” olarak nitelendirerek eleştirdiği duyuluyor.

Olayın görüntüleri, güvenlik görevlisinin, kaldırımı sabunlu suyla ıslatmak için paspas kullanmadan önce aniden adamın battaniyelerini tekmelediğini gösteriyor.

Damon Evans yayınladı X’te şutlarÖfkesini ifade etmek için İngiltere’deki McDonald’s’ı etiketledi.

“Çalışanlarınızın kış ortasında (veya yılın herhangi bir zamanında) evsizlerin uyku tulumlarını ıslatmasının doğru olduğunu düşünüyor musunuz?” Diye sordu.

“İğrenç bir davranış. Ve binanızın dışında bile değildi.

Görgü tanıklarının olayı “çirkin” ve “düzensiz” olarak nitelendirerek eleştirdiği duyuldu.
McCarthy, olay sırasında eşyalarının çamaşır suyuna batırıldığını söyledi.

McDonald’s daha sonra yaşanan sıkıntıdan dolayı özür diledi ve görüntüler karşısında “şok olduğunu ve üzüldüğünü” söyledi.

Fast food zinciri, “İlgili dış güvenlik görevlileri restoranlarımızdan kalıcı olarak uzaklaştırıldı ve restoran ekibine, hem restorandaki hem de daha geniş topluluktaki savunmasız kişiler de dahil olmak üzere tüm insanlara saygılı davranmanın önemi hatırlatıldı” dedi. Dedi ki X’e ilişkin açıklama.

“Videodaki adamdan içtenlikle özür dilemek istiyoruz ve bölgedeki ve çevresindeki evsiz hayır kurumlarını desteklemek için devam eden çalışmalarımızın bir parçası olarak belediyeyle birlikte çalışarak onun yerini tespit edip tazminat ödeyeceğiz.”

READ  Hisse senetleri yeni büyüme korkularıyla tökezledi, dolar yükselmeye devam ediyor Yazar Reuters


Daha fazla yükle…
https://nypost.com/2023/12/11/news/mcdonalds-security-guard-soaks-homeless-mans-blankets-with-mop/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Paylaşım URL’sini kopyalayın