Mart 21, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Megyn Kelly, ‘GMA3’ ilişkisi konusunda TJ Holmes ve Amy Robach’ı dolandırdı

Megyn Kelly, “Günaydın Amerika” kovulan ortak sunucular TJ Holmes ve Amy Robach’ın, ABC’den ayrılmalarına yol açan olayla ilgili kamuoyunda ortaya çıkan açıklamalara yanıt olarak “büyük bir PR hatası” yaptıklarını söyledi.

Kelly daha sonra çifte saldırdı Robach’ın Holmes’un kollarına atladığı görüntüler ortaya çıktı ağdan ayrılmalarını sona erdirmek için çıkış anlaşmaları imzaladıktan sadece saatler sonra Los Angeles’ta PDA dolu bir kucaklamada.

Sirius XM Radio’daki “The Megyn Kelly Show”un Pazartesi günkü bölümünde medya kişiliği, “Anlamıyorlar – kimse buna bakıp ‘gerçek aşk’ demiyor” dedi.

“Eşlerini aldattılar. Çocuklarını aldattılar. Evet, böyle oluyor. Üzücü bir şey. Üzgünmüş gibi davran. ‘Kırdığım kimseyi umursamıyorum’ fikrini gündeme getirmeyi bırakın.” ” diye ekledi Kelly.

Holmes ve Robach, Page Six ve diğer yayın organlarının evli single’ı “Good Morning America”yı ortaya çıkardığı geçen Kasım ayından bu yana yoğun bir incelemeyle karşı karşıya kaldılar. Sunucular aylarca süren bir ilişki içindeydiler. Haber, bir iç soruşturmanın yanı sıra Holmes hakkında iddia edilen nihai ifşayı ateşledi. Diğer üç ABC çalışanıyla birlikte.


Megyn Kelly, Holmes’un iddia edilen ilişkilerinin ABC’ye çok az seçenek bıraktığını savundu.
YouTube/Megyn Kelly

megyn kelly
Megyn Kelly, eski spikerlerin büyük bir halkla ilişkiler hatası yaptığını söyledi.
YouTube/Megyn Kelly

ABC geçen hafta yaptığı açıklamada ayrıldıklarını doğruladı ve sorunu ve sonrasını ağ personelinin “dikkatini dağıtmak” olarak nitelendirdi.

Kelly, son haftalarda düzenli olarak birlikte fotoğraflanan Holmes ve Robach’ın destana yaklaşımlarında yanlış nota vurduklarını savundu.

“Bence bu ikisi çıkıp ertesi gün programda ‘Çok utandık’ diyebilirlerdi. Bu bir gerçektir. Bu, çocuklarımız ve eşlerimiz olduğu gerçeğini göz önünde bulundurarak özellikle çözmek istediğimiz özel bir meseleydi, ancak Daily Mail raporları çözemedik. Bununla başa çıkmak için zaman ayıracağız. Geri döndüğümüzde bağışlamanızı ve güveninizi kazanabileceğimizi umuyoruz.”


Amy Robach ve TJ Holmes
TJ Holmes ve Amy Robach geçen hafta çıkış anlaşmaları imzaladılar.
Agrobach / Instagram

“Öyleyse yere yat,” diye devam etti Kelly. “South Beach’te her yerde öpüşüp kucaklaştıkları, aldatan eşlerinin inanılmaz perişan görünen çocuklarıyla hüzünlü fotoğraflar paylaştığı South Beach’teki çok net sahnelenen fotoğraf etkinliklerini durdurun. Bu çok büyük bir halkla ilişkiler hatasıydı.” bence %100 indirimli.”

Kelly, ilişki gün ışığına çıktıktan sonra çiftin davranışlarının ABC’nin onlarla bağlarını kesme kararında önemli bir rol oynadığı görüşünü dile getirdi.


Amy Robach ve TJ Holmes
Holmes ve Robach arasındaki ilişki geçen Kasım ayında gün yüzüne çıktı.
Agrobach / Instagram

Kelly, “İşlerini kaybetmelerinin çok iyi bir nedeni olduğunu düşünüyorum” dedi. “Bence iki şey vardı – skandal patlak verdikten sonra giriştikleri saçma halkla ilişkiler davranışı. Benim açımdan medyayı tamamen yanlış anladılar. .”

“Benim şüphem, ‘Ne yapacaksın? Siyah çapayı bırakıp beyaz dişiyi mi bırakacak?

READ  Prens Harry ve Meghan Markle, Kraliçe'nin Jubilee Kilisesi ayinine katıldı