Mayıs 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Mercedes-Benz Türk, nakliye kamyonu portföyüne Arocs 3240 L ENA 8×2’yi ekliyor

Mercedes-Benz Türk, nakliye kamyonu portföyüne Arocs 3240 L ENA 8×2’yi ekliyor

Mercedes-Benz, en iyi teknik özelliklere sahip Arocs 3240 L ENA 8×2 arazi aracını müşterilerinin beğenisine sunuyor. Arocs 3240 L ENA 8 × 2; Teknik özellikleri ile çeşitli üst yapıları etkileyebilecek bir araç olarak öne çıkıyor.

Mercedes-Benz Türk kamyon pazarlama ve satış direktörü Alper Kurt; “Müşterilerimizin pazar ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılamak için ürünlerimizi sürekli olarak güncelliyoruz. Bu yaklaşım doğrultusunda yol aracımız Arocs 3240 L ENA 8 2’yi en iyi teknik özelliklere sahip olarak müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Arocs 3240 L ENA 8×2, çeşitli üst yapılara uygun teknik özellikleri ile taşımacılık sektöründe hizmet veren denizcilik müşterilerinin ve bireysel kullanıcıların ilk tercihi olmayı hedefliyoruz.

Yeni Arocs 3240 L ENA, 8×2, arka dingil havalı süspansiyon özelliği, 2+2 dingil düzeni ve 10 tekerleği ile müşterilerin beğenisine sunuluyor. 9 ton taşıma kapasitesine sahip ekstra arka dingilde kullanılan lastik ve jantlar, dingil kapasitesiyle uyumlu olacak ve aracın dayanıklılığını ön plana çıkaracak şekilde tasarlanmıştır. Aracın arka dingil havalı süspansiyon özelliği ve konfigürasyonundaki özel donanım sayesinde stabilitenin yanı sıra konforlu ve sessiz bir sürüş de sağlanmaktadır.

Arka dingili çalıştırma yeteneği, manevra kabiliyetinde büyük bir avantaj sunuyor. Arox 3240L ENA, 8 × 2’nin ana standart bileşenlerinden biridir ve saptırma arka aksına yüksek manevra kabiliyetine sahiptir; Hava süspansiyonlu arka akslar, powershift şanzıman, çift devreli direksiyon sistemi ve flanşsız şanzıman PTO’su. Bu araçta tek kişilik yatak, uzun kabin ve 5.150mm dingil mesafesi standart olarak sunuluyor.

Standart donanımı sayesinde çeşitli üst yapı gereksinimlerini karşılayabilen Arocs 3240 L ENA 8×2, 10 km/s hız sınırlayıcısı ve yolu sakinleştiren üst yapısıyla tercih ediliyor. வாகனம்; Ormancılık, tomrukçuluk ve tahıl taşımacılığı gibi alanlarda müşterilerine hizmet vermenin yanı sıra katı atık segmenti müşterilerini de kendine çekmektedir.

READ  Türk Telekom hisse fiyatı yüzde 6 arttı

Model ailesinde piyasa koşulları ve müşteri taleplerine göre yenilikler gerçekleştiren Mercedes-Benz Türk, Arocs 3240 L ENA 8×2 ile denizcilik sektöründe çalışan müşterilerin ve bireysel kullanıcıların ilk tercihi olmayı hedefliyor.