Temmuz 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Mets, rahatlamaya yardım etmek için Rays ile takas yapmak üzere Phil Maton’u satın aldı

Mets, rahatlamaya yardım etmek için Rays ile takas yapmak üzere Phil Maton’u satın aldı

Mets daha fazla bekleyemedi.

Takımın beyzbol operasyonlarından sorumlu başkanı David Stearns Salı günü yaptığı açıklamada, 30 Temmuz’daki son takas tarihi yaklaştıkça mevcut yardım oyuncularının arzının artacağını kabul etti. Ancak Mets’in takımı önceden ezme tehlikesiyle karşı karşıya olduğu için Stearns, daha sonra isimlendirilecek bir oyuncu veya nakit para karşılığında sağ elini kullanan atıcı Phil Maton’u Rays’den almak için hızla harekete geçti.

31 yaşındaki Maton, bu sezon 40 maçta 4,58’lik bir ERA elde etti ve 35 istekada 30 vuruş yaptı. Mets, bu sezon için Maton’a olan 6,25 milyon dolarlık borcun geri kalanını karşılayacak. Sözleşmesinde 7,75 milyon dolar değerinde 2025 kulüp opsiyonu yer alıyor.


Phil Maton takasla Mets’e gidiyor. Getty Images

Stearns, Mets’in Rays’le sözleşme imzalamadan önceki son sezon dışında Mattoon’u hedef aldığını söyledi. Stearns’e göre Mets ve Rays, daha önce Astros’ta oynayan Maton’un takası hakkında son iki haftadır konuşmaya başladı.

Stearns, “Houston’daki büyük maçlarda risklerin yüksek olduğu bir ortamda oynayan çok istikrarlı bir oyuncuydu” dedi. “Bu yıla zorlu bir başlangıç ​​yaptı ve son aylarda yaptığı bazı ayarlamaların, onun için daha iyi olacağını düşünüyoruz. daha fazla vuruş yaptığı yer… “Daha iyi sonuçlar elde ettik ve onu takımımızda görmekten mutluyuz.”

Anlaşma, Pazartesi günü Pittsburgh’da Mets’in son boğa güreşi çöküşünden bir gün sonra tamamlandı; Eric Owers ve Adrian Howser, başlangıç ​​oyuncusu Christian Scott’ın saha sayısı endişeleri nedeniyle elenmesinin ardından 8-2’lik bir mağlubiyetle altı koşuya izin verdi.

Mağlubiyetin ardından Brandon Nimmo, Mets’in galibiyetleri “kesinleştirmesi” gerektiğini açıkça ifade etti. Stearns, Mets oyuncularından gelen bu tür girdilere açık olduğunu ve organizasyon için hamleleri değerlendirirken bunu bir “veri noktası” olarak kullandığını söyledi.

“[Maton] Stearns, “Bu, bugün bizim mücadelemize ve takımımıza yardımcı olacağını düşündüğümüz bir parça ve orada ne olduğunu ve hangi hareketlerin bizim için anlamlı olabileceğini görmeye devam edeceğiz” dedi. Önümüzdeki haftalarda da takımımızı tanımaya devam edeceğiz.”

READ  Polis, eski bir NBA oyuncusunun Las Vegas'ta kayıp bir kadını kaçırıp öldürdüğünü itiraf ettiğini söyledi

Mets, Ulusal Lig’deki üçüncü wildcard yarışına en yakın rakibinin 44-45 ve 2 1/2 maç gerisinde başladı. Stearns’e göre takımın şu an ile 30 Temmuz arasındaki performansı, son takas tarihinden önce Mets’in hangi yönde hareket edeceğini belirleyecek.


Phil Mattoon'un bu sezon 4.58 ERA'sı var.
Phil Mattoon’un bu sezon 4.58 ERA’sı var. Zomapress.com

Stearns, “Arka arkaya üç maç kazanmanın işleri çok önemli bir yönde değiştirdiği bir noktadayız” dedi. “Arka arkaya üç maç kaybetmek, işleri çok önemli bir yönde değiştirecek gibi görünüyor. Bu birkaç kişi için geçerli. Devam ederken sabırlı olmamızın nedenlerinden biri de bu.” Öğrenme ve takım değerlendirmesinde.

Maton’un Salı veya Çarşamba günü Mets’e katılması bekleniyordu. 40 kişilik kadroda Mattoon’a yer açmak için solak atıcı Joey Lucchesi görevlendirildi.

Mets’in, Jake Diekman ve Adam Ottavino gibi tecrübeli oyuncuların kariyer seviyelerinin altında performans göstermesi, Sean Reed Foley’nin sağ omuz sakatlığı nedeniyle sakatlananlar listesinde olması ve Drew Smith’in ikinci Tommy John ameliyatına girme ihtimalinin yüksek olması nedeniyle yardıma ihtiyacı vardı. Mets ayrıca Mayıs ayında sol saha oyuncusu Brooks Raleigh’i dirsek ameliyatı nedeniyle kaybetti.

Stearns, “Sanırım sakatlıklar nedeniyle sakat olan bir oyuncu grubumuz var” dedi. “Çok iyi ve iyi performans sergileyen bir oyuncu grubumuz var. Yıl boyunca bazı gerçekten iyi dönemler geçirdik. kesinlikle kariyerleri boyunca.