Şubat 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Michael Turk, PFF All-America mansiyon ödülünü kazandı

Pro Football Focus yayınladı Kolej All-Amerikan takımı 2022 sezonu için bir Çinli kesim yaptı. Bahisçi Michael Turk mansiyon ödülü kazandı.

Turk, birkaç yıl önce askere alındıktan sonra OU’ya transfer oldu ve “Hangtime” hayranlarının favorisi oldu. Sooners antrenman tesisinin çatısına belirli bir futbol topunu yapıştırma macerası TikTok’ta viral oldu.

Durk, degaj ortalamasında ülke çapında üçüncü ve toplam degaj yardasında 12. oldu. Hücumun topu hiç hareket ettiremediği zamanlar oldu ve Turk’ten sahayı çevirmesi istendi. Sahayı çevirmek, Turk’ün iyi yaptığı bir şey. Durk, sezondaki 60 degajından 20’sini 20 yarda çizgisi içinde düşürdü.

Türk, uygunluğu nedeniyle önümüzdeki sezon Sooners’a dönmeyecek. Üniversiteden mezun olan diğer atıcılardan biraz daha yaşlı, ancak büyüyen topları ve sahayı çevirme yeteneği bazı takımlar için çekici olabilir.

Sezon başlamadan önce Türk, Er A bireyselinde yer aldı.ll-Big 12 futbol takımı.

PFF’nin ilk takımında, QB’de tanıdık bir yüz vardı: USCCaleb Williams. Williams bu sezon Amerika’nın en iyi oyuncusu oldu ve muhtemelen Heisman’ı kazanacak.

Bize Ulaşın/Bizi Takip Edin @Sooners Tel Twitter’da ve sayfamızı beğenin Facebook Oklahoma haberlerinin, ipuçlarının ve yorumların güncel kapsamını takip edin. Düşüncelerinizi bize bildirin ve aşağıdaki hikaye hakkında yorum yapın. Sohbete bugün katılın. Ben’i Twitter’da da takip edebilirsiniz. @pentakiv.

READ  Bütçe 2023 | Yeni başlayanların büyümesini desteklemek için bir iş kurma kolaylığı daha da kolaylaştırılmalıdır.