Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Microsoft, Call of Duty: Black Ops 6’nın Xbox Game Pass’e geleceğini doğruladı

Microsoft, Call of Duty: Black Ops 6’nın Xbox Game Pass’e geleceğini doğruladı

Microsoft bugün bunu doğruluyor Görev Çağrısı: Black Ops 6Popüler serinin bir sonraki bölümü olan Xbox Game Pass ilk günden itibaren satışa sunulacak. Bugün erken saatlerde yapılan erken bildirimin ardından Resmi Xbox Wire blog yazısı Şimdi bunu açıkladım Görev Çağrısı: Black Ops 6 Bu yılın sonlarında Microsoft’un oyun abonelik hizmetinde mevcut olacak.

“Game Pass üyelerinin erişime sahip olacağını doğrulamaktan mutluluk duyuyoruz Görev Çağrısı: Black Ops 6 Xbox Game Pass Topluluk Lideri Megan Spear, “Game Pass ile ilk gün” diyor. Microsoft, ayrı bir Xbox fragmanında bunu doğruluyor Siyah operasyonlar 6 Hem konsollar için Xbox Game Pass’te hem de PC Game Pass’te mevcut olacak.

Game Pass sürümü bir sonraki sürüm için onaylandı Görev çağrısı Taksit ile ilgili sorulardan sonra gelir Görev çağrısıXbox Game Pass’te mevcuttur. Bu ayın başlarında Microsoft’un yeni sürümlerini yayınlayıp yayınlamamayı tartıştığını bildirmiştim. Görev çağrısı Game Pass’te, şirketteki bazı kişiler elde edilen gelirin örnek teşkil edecek düzeyde olduğundan endişe ediyor Görev çağrısı Game Pass satışları baltalayacak. Activision geleneksel olarak 20 milyondan fazla kopya satıyor Görev çağrısı Ortalama olarak, kişi başına yaklaşık 70 dolar.

Microsoft’un Game Pass Ultimate aboneliği için fiyatları artırmayı planlayıp planlamadığı hala belirsiz ve şirket çıkış tarihini açıklamadı. Call of Duty: Black Ops 6, yani Game Pass’teki son sürümüne hala birkaç ay kaldı. Activision’ın şu anda Ekim ayının sonundaki bir sürümü hedeflediğini anlıyorum Siyah operasyonlar 61990’lı yıllardaki Körfez Savaşı sırasında geçiyor.

Microsoft, bu konuda daha fazla ayrıntı sağlamayı planlıyor Görev Çağrısı: Black Ops 6 9 Haziran’daki Xbox Yaz Açılış Konuşması sonrasında özel bir yayın sırasında. Ana Xbox teklifi yeni bir özelliğe sahip olacak Savaş ekipmanı Reklam, aşağıdakilerle birlikte ölüm Oyun. Teklif ayrıca aşağıdakiler gibi yakında çıkacak Xbox oyunları için bir dizi çıkış tarihini de içerecektir: Microsoft Uçuş Simülatörü 2024, itiraf ediyorumVe Indiana Jones ve Büyük Çember.

28 Mayıs’ta güncellendi: Makale, hem Xbox Game Pass konsolunun hem de PC Game Pass’in kullanılabilirliğini doğrulamak için güncellendi.