Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Minka Fitzpatrick: Bunun için çalışacak daha fazla insana ihtiyacımız var

Minka Fitzpatrick: Bunun için çalışacak daha fazla insana ihtiyacımız var

Steelers, Perşembe gecesi üst üste ikinci maçını da kaybetti ve her iki mağlubiyet de oyuna 2-10’luk skorla giren takımlardan geldi.

Bazıları mağlubiyetin ana nedenleri olarak zayıf hücumu veya savunmadaki aksaklıkları gösterse de güvenlik Minkah Fitzpatrick, takımın Cardinals ve Patriots’a karşı bocalamasının arkasında farklı bir temel neden olduğuna inanıyor. Fitzpatrick, Perşembe günü New England’a karşı evinde aldığı 21-18 mağlubiyetin ardından, takımın soyunma odasında çok fazla hak olduğuna inandığını söyledi.

“Meyveleri görmek için bunu yapmalısınız Bunun için uğraşması gerekiyorFitzpatrick, ESPN.com’dan Brooke Pryor aracılığıyla şunları söyledi. “Bence pek çok insan bunun için çok çalışmak istemiyor. Sadece buradan çıkmak istiyorlar ve oyunlar oynayacaklarını ve yüksek seviyede performans sergileyeceklerini düşünüyorlar. Bence biz bunun için çalışmak isteyen daha fazla insana ihtiyacımız var ve bu işin onlara verilmesini beklemeyin.” “Burası NFL. Size hiçbir şey verilmiyor. Her şeyi kazanmak zorundasınız. Bence erkekler maçları kazanacaklarını düşünüyorlar.” çünkü siyah ve altın rengi giyiyorlar ve bence bu zihniyeti kontrol etmemiz ve insanların bu zihniyete sahip olmaları gerektiğini fark etmelerini sağlamamız gerekiyor. Ve onlar bunu kazandıkları her çimen yaprağını, her fıskiyeyi, her temsilciyi kazanmak için hak ettiler. çekip git. Bunu hak etmeleri gerekiyor.”

Fitzpatrick, takımın zihniyetinin değişebileceğinden “emin olmadığını” söyledi ancak oyuncuların “oyunu neden oynadıklarını değerlendirmelerini” ve Steelers’ın geçen sefer kaçırdığı galibiyetleri elde etmek için gerekli “çirkin kısmı” yapmaktan hoşlanıp hoşlanmadıklarını değerlendirmelerini önerdi. İki hafta.

READ  NFL, Google'ın YouTube for Sunday Ticket paketiyle Anlaşmaya Daha Yakın: Kaynak