Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Darius Slay, Dallas Goedert ve Zach Cunningham, Cowboys maçından iki gün önce antrenman yapıyor – NBC Sports Philadelphia

Darius Slay, Dallas Goedert ve Zach Cunningham, Cowboys maçından iki gün önce antrenman yapıyor – NBC Sports Philadelphia

Darius Slay, Çarşamba ve Perşembe günlerini “diz” ve “dinlenme oyuncusu” olmak üzere iki kez kaçırdıktan sonra Cuma günü antrenmana geri döndü.

Slay son zamanlarda çok fazla snap alıyor; Eagles’ın son beş maçında 375 snap oynadı, bu da 11 yıllık kariyerinin en yüksek beş maçlık snap toplamıydı. Üç hafta sonra 33 yaşında olacak ve Bengals’lı Buckman Jones’un 2016’da 33 yaşındayken 377 vuruş yapmasından bu yana beş maçlık bir süre içinde 32 yaş ve üzeri ilk korner oyuncusu olacak.

Beş kez Pro Bowling oynayan Slay, minimum antrenman süresiyle oynayabilen tecrübeli oyunculardan biri. Eagles’ta geçirdiği üç yıl boyunca anlamlı bir maç kaçırmadı ve son 10 yılda sadece yedi maç kaçırdı.

Slay’in tam veya sınırlı bir katılımcı olarak listelenip listelenmemesi, Eagles’ın Cuma öğleden sonra yayınlanacak resmi sakatlık raporunun bir parçası olacak. Her iki durumda da Slay, Pazar gecesi Arlington, Teksas’taki AT&T Stadyumu’nda Cowboys’a karşı Eagles’ın maçına kesinlikle hazır olacak.

Genel olarak, Kartallar son dönemdeki en iyi sakatlık durumundalar ve öyle görünüyor ki ayak sakatlığı nedeniyle uzun bir süre sahalardan uzak kalacak olan Nakobi Dean dışında beklenen tüm oyuncular Pazar günü müsait olacak.

Ayrıca Cuma günü antrenman sahasında Dallas Goedert ve defans oyuncusu Zach Cunningham geri koşuyordu. Goedert önkolunun kırılması nedeniyle son üç maçı kaçırdı. Cunningham, 49ers maçını hamstring sakatlığı nedeniyle kaçırdı. Her ikisi de Pazar günü oynamayı beklediklerini söyledi.

Çarşamba ve perşembe günleri antrenmanı kaçıran Julio Jones (kasık), Cuma günü öğleden sonra da antrenmana çıktı. Washington’ın ikinci maçındaki touchdown’dan bu yana, Eagles’ın son beş maçında beş yarda boyunca üç yakalama yaptı.

Çarşamba ve Perşembe günlerinin tamamında kısıtlı olan Fletcher Cox (kasık) ve Jack Stoll (diz) de antrenman yapıyordu. Çarşamba ve perşembe günleri elleri dolu olan Grant Calcaterra (ayak bileği) de bunu yaptı.

READ  2022 ABD Açık TV programı, kapsamı, canlı yayın, çevrimiçi izle, kanal, The Country Club'da golf turu süreleri

Yeni sözleşme imzalayan Shaq Leonard antrenmandaydı ancak yeni bir numarayla. Çarşamba günkü turda ve perşembe günü balonda 50 numara antrenmanından sonra, Colts’ta geçirdiği beş yıl boyunca giydiği eski 53 numarayı giyiyordu. Kartallar Christian Ellis’i serbest bıraktığında 53 numara mevcuttu.

Podcast’lerinizi aldığınız her yerde Eagle Eye’a abone olun:
Apple Podcast’i | Youtube müzik | Spotify | dikiş | Sanat19 | RSS | YouTube’da izle