Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Mısırlı Aktörler Sendikası, Türk El Şeyh Krizi Muhammed Sophie Hakkında Rapor Yayınladı

Dosya: Muhammed Sophie ve Durg Al Sheikh.

Mısırlı Aktörler Sendikası, efsanevi Mısırlı aktör Muhammed Sophie’nin Suudi Kamu Eğlence Komisyonu başkanı Durg al-Sheikh ile yaşadığı kriz hakkında yorum yapmak için bir açıklama yaptı.

Sendika, Suudi Arabistan’ın sanat ve kültürel yaşamındaki muazzam büyümeyi ve bunun Arap sanatı üzerindeki büyük etkisini takdir ettiğini söyledi ve Suudi Arabistan’ın Muhammed Sophie’nin açıklamalarına tepkisini kaydetti. Bu duyurular nedeniyle öfkelisiniz, bu nedenle sendikanın aşağıdakileri teyit etmesi önemlidir:

İlk Mohamed Sophie’nin büyük bir sanatsal değeri vardı ve eserleri Mısır yaratıcılık tarihinin önemli bir parçası ve hiç kimse onun değerini lekeleyemez.

İkincisi, herhangi bir kardeş ülkedeki her kültür, yaratıcı ve eğlence organizasyonu, herkesin saygı duyması gereken ve bu konuya müdahale etmemesi gereken kendi ilke ve kurallarını belirler.

Üçüncüsü, Mısırlı sanatçıların ikinci ülkeleri Suudi Arabistan’da aldıkları ve hissettikleri takdir, KSA’nın Mısır sanatına ve sendika tarafından çok takdir edilen sanatçılara olan takdirinin bir işaretidir.

Dördüncüsü, Arap sanatının muazzam değerlerine dayanan Sendika, herkesi Arap topluluğumuzun bu harika sanatsal durumunu bozabilecek herhangi bir duyuru yapmaktan kaçınmaya çağırıyor.

READ  "Orb the Turk" Kısacıkoğlu Triton Vietnam'da 75 Bin Dolar Kazandı...