Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Modern Warfare 3, nefret edilen “Groot” görünümünü şimdilik çekiyor

Modern Warfare 3, nefret edilen “Groot” görünümünü şimdilik çekiyor

Gaia derisi (Groot), bir helikopterin arkası gibi görünen şeyin ortasında duruyor ve arka planda başka bir asker geziniyor.

resim: Aktivasyon

Tartışmalı cilt Call of Duty: Modern Savaş III Bundan sonra geri çekilmesi planlanıyor Toplumun görsel konulara tepkisi Satın alınabilir kozmetiklerle.

Devamını oku: Modern Savaş III Oyuncular OP ‘Groot’ görünümünün kaldırılmasını talep ediyor
O satın alır Modern Savaş III: Amazon | En iyi satın alım | GameStop

Bu aydan daha erken, Modern Savaş III Oyuncular, ilk kez 2022’de tanıtılan kostümle ilgili hayal kırıklıklarını dile getirdiler Modern Savaş II. Operatör Nila “Nova” Brown için kilidi açılabilir bir kozmetik olan Gaia görünümü, yürüyen bir Marvel ağaç adamına ürkütücü derecede benzeyen renkleri ve dokuları nedeniyle “gerçekten görünmez” olarak adlandırıldı (bu nedenle “Groot” takma adı). Oyuncular geliştirici Sledgehammer Games’e X (eski adıyla Twitter), Reddit ve başka yerlerde kaplamayı kaldırması için yalvardıktan sonra stüdyo çağrıyı yanıtladı ve oyun sırasında duyuru yaptı. 19 Kasım Reddit AMA Bir sonraki güncelleme kozmetikleri geçici olarak kaldıracak.

“Gaia ve Gaia Blackcell Operatör Görünümleri için modifikasyonlar hazırlanıyor Modern Savaş III,”stüdyo dedi ki Bir hayrana yanıt olarak. “Gelecekteki bir oyun güncellemesinde, söz konusu değişiklikler tüm oyuncuların kullanımına sunulana kadar bu öğeyi devre dışı bırakacağız.”

Sledgehammer Games’in Groot’un görünümünü nasıl yeniden düzenlemeyi planladığı (veya “gelecekte” bir güncellemenin ne zaman gerçekleşeceği) belli değil, ancak ekibin onu oyunda daha görünür hale getireceğini rahatlıkla varsayabiliriz. Şu anda, kahverengi, yeşil ve kırmızı renk paleti ve yarı saydam, dal benzeri uçları sayesinde, kibrit sırasında bu deriyi giyen birini fark etmek zordur. Gaia’nın renkleri ve dokusu, özellikle en bulanık ve donuk yerlerde görmeyi zorlaştırıyor Modern Savaş III Çok sayıda olan haritalar. Bu nedenle onun varlığı, içinde pek çok şeyin varlığına yol açtı. Toplum ona adını verdi “Kırık” ve “kazanmak için öde” gibi.

Kotaku Activision yorum yapmak için iletişime geçti.

Devamını oku: Modern Savaş III Ölümcül ortaya çıkma noktaları nedeniyle haritalar kaldırıldı
O satın alır Modern Savaş III: Amazon | En iyi satın alım | GameStop

Tek sorun Groot’un derisi değil Modern Savaş III Oyuncuların oyunla ilgisi var. Kimin yanında? Kısa kampanyası çoğunlukla berbatOnun yüzünden oyun alevlendi Abisal ortaya çıkma yerleri (“” olarak anılır)Ölüm çukurları” ve geçici olarak kaldırıldı) ve insanlar bir kez daha beceriye dayalı eşleştirmenin yararlarını tartışıyor.

READ  Eylül 2022 için açıklanan tüm PS Plus Essential, Extra, Premium PS5 ve PS4 oyunları