Haziran 15, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

The Simpsons: Hit & Run geliştiricileri ‘tuhaf’ iptalin ardından potansiyel devam filmi canlanmasına yanıt veriyor

The Simpsons: Hit & Run geliştiricileri ‘tuhaf’ iptalin ardından potansiyel devam filmi canlanmasına yanıt veriyor

Sevilen The Simpsons: Hit & Run oyununun geliştirici ekibi, oyuna hiçbir zaman devam filmi verilmemesine şaşırdıklarını ve daha fazla oyun üzerinde çalışacaklarının kendileri için “hiç düşünmeden” göründüğünü açıkladı. 2003’teki Hit’lerden sonra.

Yıllar geçtikçe, hayranların taleplerine rağmen hiçbir zaman bir devam oyunu veya devam oyunu almayan pek çok popüler video oyunu ortaya çıktı. Bu oyunlar arasında kalabalığın arasından sıyrılan bir oyun var, o da 2003 yapımı The Simpsons: Hit & Run.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

İlk olarak PlayStation 2, Xbox ve Gamecube’da yayınlanan oyun, oyunseverler arasında kült bir klasik haline geldi. Bunun nedeni büyük ölçüde oyuncuların Springfield’ı tamamen yok etmelerine, farklı karakterler olarak oynamalarına ve eğlenceli ve orijinal görevleri tamamlamalarına olanak sağlamasıydı.

Ve A’da MinnMax ile yeni röportajOrijinal The Simpsons: Hit & Run’ın arkasındaki geliştirme ekibi, popüler oyunlarına bir devam oyunu için asla yeşil ışık yakılmamasına hayranlar kadar kendilerinin de şaşırdığını açıkladı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Radikal eğlence

Hit & Run, 2000’li yılların başlarından kalma klasik bir oyundur

Programcılar Cary Brisebois ve Greg Meyer, yapımcı Steve Buxka, tasarımcı Darren Evenson, yönetici yapımcı John Melchior ve tasarım yazarı Chris Mitchell, yirmi yıl önce devam filmlerini ve daha fazla oyunu durduran konuşmaların perdesini aralayarak çıkışla konuştular.

Melchior, “Bu, Vivendi’nin ilk oyun için ödediğini düşündüğüm paradan daha az parayla beş maçlık bir anlaşmaydı” diye başladı.

“‘Anlamıyorum’ dedi.” Ben bunu sana gümüş tepside sundum, neden evet deyip bu oyunları oynamıyorsun? Gerçekten tuhaf bir karardı. Bunu hiçbir zaman anlayamayacağım. Üretim seviyesindeki çoğu insan bunu asla anlamadı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Mitchell şöyle devam etti: “O ilk günlerde herkes sadece ne istediğini hayal ediyordu; dolayısıyla o noktada birbiriyle yarışan 12 hikaye olduğundan eminim.” “Son hikayenin ne olacağını kim bilebilir?”

Melchoir daha sonra şunu açıkladı: “O zamanlar oyunun uygulama aşamasına gelmemesi ihtimali düşünülemezdi – özellikle de ufukta diğer dört potansiyel oyun varken.” Geliştiriciler de aynı fikirdeydi: “Bu bir franchise olacaktı, ortada başka bir şey yok.” kimsenin aklında bundan şüphe yok.” “

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Simpsons Hit & Run'ın devamı B2Radikal eğlence

Simpsonlar: Hit & Run’da Springfield’den birçok sevilen karakter yer aldı

Evenson daha sonra geliştirme ekibi için daha fazla oyun yaratma fikrinin “hiç basit olmadığını, ‘Elbette bunu yapacağız’ gibi bir şey olduğunu” ifade etti ve Evenson ekledi: “Yıldızlar aynı hizada ve bu yola doğru gidiyoruz. Ve sonra şöyle oldu: “Huh, sanırım değiliz.”

Her ne kadar bu yorumlar devam filminin sonsuza dek beklenmedik olabileceğini ima etse de, gelecekte yeşil ışık alma şansı her zaman vardır.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

En son oyun haberleri ve güncellemeleri için Dexerto’nun tüm kapsamına buradan göz atmayı unutmayın.