Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Modern Warfare 3 oyuncuları, oyunun eski MW 2019 sürümüne kıyasla “berbat” göründüğünü iddia ediyor

Modern Warfare 3 oyuncuları, oyunun eski MW 2019 sürümüne kıyasla “berbat” göründüğünü iddia ediyor

yayınlanan: 2023-10-15T19:44:14

Güncellenmiş: 2023-10-15T19:44:28

Modern Warfare 3 oyuncuları oyunun grafik durumundan memnun değil ve MW 2019 ile hızlı karşılaştırmalar yapıyor.

Görünüşe göre Sledgehammer Games, yaklaşan Modern Warfare 3 ile pek çok şeyi doğru yapmış. Beta, testlerinin ikinci haftasında ve hayranlar, Highrise ve Rust gibi hayranların en sevdiği haritaların yanı sıra oyundaki bazı yeniliklerin geri dönüşünü çok seviyorlar. Temel formül.

Ne yazık ki her şey gökkuşağı ve kelebeklerden ibaret değil. Bazı hayranlar bundan keyif alsa da, diğerleri onu bir Call of Duty oyunu yapan şeyin ne olduğuna dair çelişkili idealler nedeniyle bugüne kadarki en kutuplaştırıcı oyun olarak nitelendirdi.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Neredeyse tüm hayranların üzerinde hemfikir olduğu bir şey varsa o da oyunun grafiksel durumudur.

Modern Warfare 3 oyuncuları betanın grafiklerini MW 2019 ile karşılaştırıyor

Modern Warfare 2019, geleneksel Call of Duty formülünü yerle bir eden, kutuplaştırıcı bir başlıktı. Infinity Ward daha gerçekçi bir şey yaratmayı seçti ve serinin yıllardır benimsediği arcade hissinden vazgeçti.

Ancak hayranların sevdiği şeylerden biri detaylara verilen önemdi. MW 2019 mümkün olan her açıdan bir teknoloji gösterisiydi ve piyasaya sürülmesinden sonra grafiksel doğruluğu nedeniyle büyük övgüler aldı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Modern Warfare 3 bu serideki üçüncü oyun olduğundan, hayranlar detaylara aynı özeni göstermeyi bekliyorlardı. Anlaşılan Taraftarlar büyük hayal kırıklığı yaşıyor Çünkü MW3, Infinity Ward’ın belirlediği hedefi kaçırmış olabilir.

Dexerto’ya ücretsiz kaydolun ve şunları edinin:

Daha az reklam|Karanlık mod|Oyun, TV, Filmler ve Teknoloji Programları

Yukarıdaki konuya Call of Duty YouTuber, XclusiveAce, MW3’ün grafikleriyle ilgili geri bildirimlerini paylaştı. En yaygın şikayet, her haritada bir “bulanıklaştırma filtresi” bulunmasıdır.

“MWIII’deki en büyük sorun ışıklandırma. Tıpkı MW19 gibi gün batımı olması gerekirken neden bulutlu bir gün gibi göründüğünü anlamıyorum.”

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Diğerleri ise sorunun nedeni olarak önceki nesil konsolları göstererek biraz daha eleştirel davrandılar. “MW19 grafiksel olarak daha iyi görünüyor ve eski nesil tamamen terk edilene kadar da öyle olmaya devam edeceğini düşünüyorum. Bu yeni oyunlar, PS4 ve Xbox One’da her zaman 120 FOV’da çalışabilecek şekilde görünüyor.

“Yılın 2023 olduğuna ve COD oyunlarının hâlâ böyle göründüğüne ama 120 GB yer kapladığına inanamıyorum. PC’de oynuyorum ve her şey maksimuma ayarlı. Gerçekten dış görünüşler yapmakla o kadar meşguller ki, iyileştirme zahmetine giremeyecekler mi?” dokular?” Orijinal poster Eleştirel olarak bahsedildi.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Modern Warfare 3’ün grafiksel durumundan herkesin memnun olmadığını söylemek yanlış olmaz. Oyunun geliştirme döngüsünün bu noktasında büyük değişikliklerin gerçekleşmesi pek mümkün görünmüyor.

Call of Duty Modern Warfare 3, 10 Kasım’da piyasaya sürülecek.