Aralık 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Modern Warfare 3’ten nefret edenler yanlış oyuna saldırıyor

Modern Warfare 3’ten nefret edenler yanlış oyuna saldırıyor

Bu konuda hemfikir olabilirizModern Savaş III“Yeni bir marka için kötü bir isim Görev çağrısı Oyun. 2011’deki birinci şahıs nişancı oyununa yardımcı olmuyor Modern Savaş 3 O, bugüne kadar Hayranların en sevdiği başlık Sonsuz Savaş serisinde, serinin yeniden başlatılması sırasında Modern Savaş IIIResmi olarak 10 Kasım’da yayınlanacak olan durum sarsılıyor Erken Erişim dönemi ruhsuz. Oyunlarda iyi polis ve kötü polis oluyor; Görünüşe göre ikisi de öfkeli hayranların yanlış bombalamayı incelemesini engelleyecek kadar belirgin değil.

Popüler gibi topluluk üyelerinden sonra bile Morina Twitter hesabı WarzoneIntelşunu belirtti MWIII (2023) Nefret edenler istemeden sevdiklerinin notlarını düşürüyordu MW3 (2011) ilk erken erişim döneminin başlamasından kısa bir süre sonra 2 Kasım’daİnsanlar hala farkı anlayamıyor. Her saat, MW3‘S Google’daki kamuoyu görüşleri Çağdaş tek yıldızlı eleştirilerle doludur.

Devamını oku: the Görev modern savaş çağrısı Bayilik açıklandı

“Buradaki yorumlar, inceleme yapan kişilerin bir karışımı gibi görünüyor MW3 (2011) ve MW3 (2023, bu sayfa zaten ayrılmış)” diyor dikkate değer bir yorum, görünüşe göre Google’ın incelemelerin yanında sunduğu oyunun kısa açıklamasını kaçırıyor – “Görev çağrısı modern savaş 3 2011 yılında piyasaya sürülen birinci şahıs nişancı video oyunudur.

Popüler hayran incelemesi şöyle devam ediyor: “Kısacası, oyun berbat, her şey tembel ve hepsi geri dönüştürülmüş ve yarı pişmiş.”

Başka bir yorumda, 5 yıldızlı incelemelerin çoğundaki güncelliğini kaybetmiş zaman damgaları göz ardı edilerek, “Tüm bu 5 yıldızlı incelemeler sahte olmalı ve parası ödenmiş olmalı” diyor. “Bu, Call of Duty tarafından şimdiye kadar yaratılan en kötü kampanya olmalı.”

READ  Kuo: iPhone 15 Pro modellerinde artık katı hal düğmeleri olmayacak

Her ne kadar yersiz bir öfke olsa da içeriği –Morina Sıkıcı, sömürücü vs. bana 2011’i hatırlatıyor MW3İlk izleyici incelemeleri. O oyun varken Metakritik İncelemeler Aynı şekilde onlar da darbe alıyorlar MWIIIHer gün yeni bir dizi düşük yorum alan (“Bu oyun benim için mahvoldu”, 5 Kasım’daki bir inceleme şöyle diyor: “Bir daha asla Call of Duty satın almayacağım) ve olumsuz yorumların önemli bir kısmı yaklaşık 10 yıllık. .

MW3 İlerlemeyi ilerletmek için kesinlikle hiçbir girişim sunmaz [Activison’s] 2012’den biri “Daha iyi bir oyun” diyor. “İşte bu yüzden aslında aynı oyun.” Bazı şeyler asla değişmez.