Ağustos 17, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Monster Hunter Rise: Sunbreak genişleme gönderileri ve dijital satışlar 2 milyona ulaştı; Monster Hunter Rise 10 milyonu geçti

Monster Hunter Rise: Sunbreak genişleme gönderileri ve dijital satışlar 2 milyona ulaştı;  Monster Hunter Rise 10 milyonu geçti

için toplam küresel gönderiler ve dijital satışlar Canavar Avcısı Yükselişi: güneşin doğuşu Genişleme iki milyon birimi aştı, Capcom duyurmak.

bu Monster Hunter Rise: Sunbreak genişlemesini başlattı dönüştürür Ve bilgisayar Karşısında buhar 30 Haziran’da.

Ayrıca toplam sevkiyat ve dijital satış Canavar Avcısı Yükselişi Temel oyun daha sonra 10 milyon birimi aştı önceki rapor Mayıs ayında dokuz milyon adet.

Capcom üzerinden seriye ve oyuna genel bir bakış:

bu canavar avcısı Seri balıkçılıktan oluşuyor Aksiyon Oyunları Oyuncuları güzel bir doğal ortamda dev canavarlarla karşı karşıya getiriyor. 2004 yılında ilk adıyla başlayan dizi, oyuncuların arkadaşlarıyla birlikte vahşi canavarları avlamak için bir araya geldiği yeni bir tür yarattı ve o zamandan beri serinin Temmuz ayı itibariyle sevkıyat 84 milyonu aşan kümülatif satışlarıyla küresel bir fenomen haline geldi. 5, 2022 Dikkate değer, Ocak 2018 sürümü Canavar Avcısı: Dünya Lansmanından bu yana geçen dört yıl içinde satış büyümesi yaşadı ve şu anda Capcom için sevk edilen 21 milyon adetlik bir rekora sahip.

Ayrıca, Mart 2021 sürümü Canavar Avcısı Yükselişi Ayrıca, sürekli ücretsiz güncellemeler ve PC sürümünün piyasaya sürülmesinin yanı sıra aşağıdakileri içeren bir grubun piyasaya sürülmesi dahil olmak üzere çeşitli eylemlerle elde edilen, dünya çapında sevk edilen 10 milyon birimi aştı. Monster Hunter Rise: SunbreakMonster Hunter Rise: Sunbreakiçin büyük bir premium genişlemedir. Yeni görev kademeleri, konumlar, canavarlar ve daha önce hiç görülmemiş av eylemlerine ek olarak, oyuncular yeni hikaye öğelerinin keyfini çıkarabilirler. Canavar Avcısı Yükselişi bunun gibi. Capcom, lansman öncesi bir beta yayınladı ve başlık için övgü ve dikkat topladı ve dünya çapında 2 milyondan fazla birim sevk edildi. Şirket, devam eden ücretsiz ek içerik ve fiyatlandırma stratejilerinin piyasaya sürülmesi de dahil olmak üzere devam eden promosyonlar yoluyla birim satışları en üst düzeye çıkarma hedefiyle ileriye dönük dijital stratejisinden yararlanmaya devam edecek.

Capcom, endüstri lideri oyun geliştirme yeteneklerinden yararlanarak tüm kullanıcıların beklentilerini karşılamaya kararlı bir şekilde bağlıdır.

READ  Masada elma cipsi