Kasım 29, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Mordor, gelecek haftaki Güç Bölümleri finali için NYC fragmanında daha fazla sorun var

Mordor, gelecek haftaki Güç Bölümleri finali için NYC fragmanında daha fazla sorun var

Orta Dünya'da biri o dikenli şapkalardan birini takarken hiç iyi bir şey olmadı.

Orta Dünya’da biri o dikenli şapkalardan birini takarken hiç iyi bir şey olmadı.
ekran görüntüsü: Youtube

Amazon Yarışmasının ilk sezonunun bitmesine sadece bir hafta kaldı Yüzüklerin Efendisi çıkıyor, güç halkaları—Nerede iyi bir yetkiye sahibiz, “Her şey. Olacak. Olacak. Açılacak.” Bu, dizinin ilk sezonunun son bölümü için henüz yayınlanan yeni fragmandan daha az kesin bir kaynak değil.bugün New York’ta zincir kurulunda yayınlanan Çizgi roman Buluşması.

Sezon Finali Fragmanı | Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri | ana video

Oyuncu kadrosu olarak Saeed’in tablosu yeni yıldızlarla dolu bir olaydı. Cynthia Addai RobinsonNazanin BünyadiCharles EdwardsLeon WadhamBenjamin WalkerDaniel Wymanve Sara Zwangobani, sahne arkası hikayelerini ve yaklaşan finalin heyecanını paylaşmak için sahneye çıktı. Bu, yalnızca odadakiler için, sondan itibaren tüm sahneye bir göz atmayı içeriyordu. ama s ikenyardım sahnesi alışkanlık İnternette yayınlandı, Con’a katılan Saloni Gagar bize bunun Galadriel ve Elrond’un yanı sıra Walker, Edwards Gil-Glad ve Celebrimbor’dan karakterlerin yer aldığı bir “anahtar sahne” olduğunu söyledi. (Salon bundan daha fazlasını söyleyemedi, ıstırap çekerek… bir warg ya da onun gibi bir şey. mithril Garanti? Biz bilmiyoruz.)

biz neydik Olabilmek Gönderi, evet: Sauron’un gelişini öneren asıl fragman. Bu, Balrog’a hızlı bir bakış atmanın hiçbir anlamı yok. sonunda ortaya çıktı Bu haftaki bölümayrıca her taraftan gelen tehditler nedeniyle ciddi tehlike altında olan birden fazla kahramanımızın tam bir çekim seti.

süre, güç halkaları Kendisi güçlendi: Dizi modelleyicileri J.D. Payne ve Patrick McKay, paneli iyi bir nedenle kaçırdılar – zaten talep edilen ikinci sezonu çekmeye hazırlanıyorlar. Oh, ve gösteri de resmi bir podcast alacak; Türün favorisi Felicia Day – aynı zamanda bugünkü oturumun moderatörlüğünü yaptı – 14 Ekim’de halkın beğenisine sunulacak olan 8 bölümlük eşlik gösterisine ev sahipliği yapacak. Gösteri için bir fragmana buradan göz atabilirsiniz:

Resmi Resmi Resmi Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri Podcast Fragmanı

READ  'Queer as Folk' bir sezon sonra iptal edildi