Haziran 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Eski AEW yıldızı Jonathan Gresham, NXT Battleground’da WWE yetenekleriyle poz veriyor

Eski AEW yıldızı Jonathan Gresham, NXT Battleground’da WWE yetenekleriyle poz veriyor

“WWE NXT” maçı Pazar gecesi Las Vegas’taki UFC Apex’te gerçekleşti ve burada TNA Knockouts Şampiyonu Jordin Grace, NXT Kadınlar Şampiyonluğu için Roxanne Perez’e yenildi. Grace’in gerçek hayattaki kocası, eski ROH Dünya Şampiyonu Jonathan Gresham, birkaç TNA yıldızıyla birlikte sahne arkasındaydı ve o da oydu. Pazartesi sabahı sosyal medyayı kullandı Karısının NXT Kadınlar Şampiyonası için mücadelesini izlemenin kariyerinin “en önemli olayı” olduğunu paylaşarak, Joe ve Gallus’tan Mark Coffey ile birlikte çekilmiş bir fotoğrafını yayınladı.

reklamcılık

Gresham, “NXT Battleground’un sahne arkası ne büyük bir deneyimdi” diye yazdı. “Eşimin Battleground’da NXT Unvanı için mücadelesini izlemek kariyerimin şu ana kadarki en önemli olayıydı. Yıllardır şahsen görmediğim arkadaşlarımla yetişebildim. Zero 1 Japonya’daki Dojo’dan en büyük şirket için çalışmaya kadar Dünyada görmeyi çok sevdiğim bir şirket.”

Şu anda Gresham’ın yakın gelecekte WWE’de görünüp görünmeyeceğine dair bir gösterge yok, ancak Grace, eski AEW yıldızı Ethan Page ve eski WWE yıldızı Ash by Elegance (aka Dana Brooke) gibi oyuncuların Battleground’da yer almasıyla WWE ve arasındaki geçiş ilişkisi ortaya çıktı. TNA güçlenmeye devam ediyor, bu da Gresham’ın WWE’ye ilk çıkışını yapması için kapıyı açık bırakabilir.

reklamcılık

Gresham kısa süre önce TNA programcılığına geri döndü ve TNA’nın Under Siege PPV’sinde KUSHIDA ile ve “TNA Impact” programının son bölümünde Sami Callihan ile güreşti. Şu anda AEW’den ayrılışının ikinci yıl dönümüne yaklaşıyor.

READ  Gwyneth Paltrow'un kayak kazası davası tanıklığının ikinci haftasına giriyor