Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Morgan Wallen tutuklandıktan sonraki davranışından “gurur duymadığını” söyledi

Morgan Wallen tutuklandıktan sonraki davranışından “gurur duymadığını” söyledi

NASHVILLE, Tenn. (AP) — Bir country müzik yıldızı Morgan WallenKısmen altı katlı bir barın çatısından sandalye fırlatma suçlamalarından kaynaklanan suçlamalarla karşı karşıya kalan kendisi, davranışından “gurur duymadığını” söylüyor ve sorumluluğu kabul ediyor.

“Her Seferinde Bir Şey” şarkıcısı Cuma gecesi sosyal medyada halka açık bir şekilde yanıt verdi: İki hafta önce Nashville'de tutuklandı. Mahkeme kayıtlarına göre, üç kez pervasızca tehlikeye atma ve bir de usulsüz davranıştan kaynaklanan kabahat suçlamasıyla suçlanan şahsın 3 Mayıs'ta mahkemeye çıkarılması bekleniyor.

Tutuklama beyanında, Chief's Bar'daki sandalyenin, tanıklarla konuşan ve güvenlik görüntülerini inceleyen memurlardan yaklaşık 1 metre uzağa düştüğü belirtildi. Görgü tanıkları memurlara, Wallen'in bir sandalyeyi alıp çatıdan aşağı attığını ve ona güldüğünü gördüklerini söyledi. Wallen, 8 Nisan'ın başlarında rezerve edildi ve serbest bırakıldı.

“Bazı insanlarla aramı düzeltene kadar kamuya açık bir şekilde kayıtlara geçmeyi doğru bulmadım. Nashville kolluk kuvvetlerine, aileme ve Chief'in iyi insanlarına ulaştım. Davranışımla gurur duymuyorum ve ben Sorumluluğu üstlenin” diye yazmıştı Wallen daha önce X'in Twitter hesabında.

Çağdaş ülkenin en büyük isimlerinden biri olan Wallen, Cumartesi günü Oxford, Mississippi'deki Foote Hemingway Stadyumu'nda yapılması planlanan konser de dahil olmak üzere şu anda bir stadyum turunda.

“Hepimizi güvende tutmak için her gün çalışan memurlara büyük saygı duyuyorum. “-MW” imzalı mektubunda “Turumla ilgili olarak herhangi bir değişiklik olmayacak” yazıyordu.

“One Thing at a Time”, 2023'te Billboard 200'de 16 hafta zirvede kaldı ve geçen yıl Amerika Birleşik Devletleri'nde en çok tüketilen albüm oldu. Albümün ilk 10 hiti arasında “Last Night”, “You Proof” ve “Thinkin' Bout Me” yer alıyor.

2021'de country şarkıcısı, ırkçı hakaretler söylediği bir videonun ortaya çıkmasının ardından plak şirketinden süresiz olarak uzaklaştırıldı. 2020 yılında, Nashville şehir merkezindeki Kid Rock'ın barından atıldıktan sonra halka açık sarhoşluk ve düzensiz davranış nedeniyle tutuklandı.

READ  Nia Long, nişanlısının Boston Celtics koçu ile asistanlarından biriyle ilişkisi hakkındaki sessizliğini bozdu