Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Musk, kendisini kalmaya ikna ettiği bildirilen Twitter reklamını çoktan kaldırdı.

Musk, kendisini kalmaya ikna ettiği bildirilen Twitter reklamını çoktan kaldırdı.

Twitter’ın reklam satış başkanı Robin Wheeler, Elon Musk’ın kendisini bırakmamaya ikna etmesinden sadece bir hafta sonra şirketten tekrar ayrılmış gibi görünüyor.

Cuma akşamı, MüfredatCasey Newton adı geçen Wheeler şirketten kovuldu, ancak nedeninin ayrıntıları şu anda belirsiz. Kısa bir süre sonra, Wheeler kendi tweet’ini attı: “Ekip ve müşterilerim için… her zaman benim ilk ve tek önceliğim oldunuz”, ardından şirketten ayrılma işaretiniz haline gelen selamlama emojisi. Hemen cevap vermedi kenarSınır dışı edilme onayı talep edin. Twitter’ın bu tür talepleri alacak bir iletişim departmanı yoktur.

Bu, Twitter’ın reklam satış yöneticilerinin hikayesindeki son değişiklik. Bu ayın başlarında, baş reklam yöneticisi ve müşteri sorumlusu Sarah Personnet istifa etti. Ardından, 10 Kasım’da ABD Müşteri Çözümleri Başkan Yardımcısı Wheeler’ın Güven ve Güvenlik Başkanı Yoel Roth ile birlikte istifa ettiği ancak Musk’ın onu kalmaya ikna ettiği bildirildi.

Görünüşe göre tutma süresi çok kısaydı.

Twitter, yönetici ve çalışanlarının büyük bir bölümünü kaybetti. Musk göreve geldiğinde, CEO da dahil olmak üzere birkaç kıdemli memuru kovdu ve o zamandan beri birçoğu istifa etti. Ayrıca binlerce işçi ve müteahhiti işten çıkardı, ardından insanlara Twitter 2.0 “hardcore” için çalışmayı kabul etme veya bir kıdem paketi alma seçeneği verdi. Yüzlerce işçinin parayı alıp yürümeyi tercih ettiğini duyduk.

READ  Altın 2.300 doların üzerine çıktı ve baş bilgi sorumlularından biri yükseliş görünümünde