Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Myers, Warriors’ın ayrılmasının ardından ‘barışçıl’ bir NBA maçı izlemekten hoşlanıyor – NBC Sports Bay Area ve California

Myers, Warriors’ın ayrılmasının ardından ‘barışçıl’ bir NBA maçı izlemekten hoşlanıyor – NBC Sports Bay Area ve California

Bob Myers, Warriors organizasyonunda 12 yıl geçirdikten sonra, ESPN analisti rolünde basketbol oyununa yepyeni bir mercekle bakmak zorunda.

Yakın zamanda ESPN’den Adrian Wojnarowski ile “The Woj Pod” üzerine yapılan bir röportajda Myers, bu yeni rolünde NBA maçlarını izlemenin, genel menajer olarak maç izleme kaygısından ziyade hoş bir değişiklik olduğunu açıkladı.

Myers, Wojnarowski’ye “Huzurlu, harika” dedi. “Bakın, 12 yıl boyunca her şeyi yaşadım, değil mi? Adrenalin, rekabetçilik, kaygı. Bunu yaptığım zaman için bu harikaydı, ama hiçbir NBA maçını duygusuz, gerçek bir acı olmadan izlemedim.” . Sevinç “Uzun süredir hayal kırıklığı var. Oyunu seviyorum, basketbolu seviyorum. Ama bu kadar çok maçı aynı anda izlemek, takım arkadaşlarımı ve onların aracılığıyla olup biten her şeyi düşünmeden edemedim. zihinler.”

2023-24 NBA sezonunun başı olabilir ancak Myers, bir ön büro üyesinin sınırlı bir örneklem büyüklüğüne dayanarak kendi kadroları hakkında güçlü çıkarımlara varmasının hiçbir zaman çok erken olmadığını ortaya koydu.

Myers, “İlk maçta ne olursa olsun aşırı tepki veriyorsunuz” dedi. “Yani, eğer ilk maçı kaybederseniz, ‘vay be, belki de doğru kadroyu oluşturamamışım’ diye düşünürsünüz ve kazanırsanız, draftta veya serbest oyuncu döneminde falan bunu başardığınızı düşünürsünüz. En azından benim için, Hayatımın bu döneminde bunun daha kolay olduğunu düşünüyorum. Şu anda bulunduğum yerde olmamın benim için doğru olduğu söylenebilir. Şu anda bulunduğum yerde olmam gerekiyor.”

Myers, Golden State’te inanılmaz bir kariyere sahipti; burada NBA’in şimdiye kadar gördüğü en büyük hanedanlardan birinin kurulmasına yardımcı oldu ve 2015 ve 2017’de Yılın Yönetici ödülünü kazandı.

Warriors, Myers’ın genel menajerlik yaptığı 11 sezonda 679-355’lik skorla galip geldi ve dört NBA şampiyonluğu kazanarak kendi dönemlerinin önde gelen takımı haline geldi.

READ  Broncos'tan Randy Gregory ve Rams'tan Uday Aboshi, Noel arifesinde yumruk attıktan sonra askıya alındı

Golden State’in Myers yönetimindeki sezon sonrası üstünlüğü özellikle etkileyiciydi, çünkü 108-51’lik bir rekora imza atarak 2012-2022 arasında 100 play-off galibiyetini aşan tek NBA takımı haline geldiler.

Artık yeni görevine alıştığına göre Myers, bir zamanlar yönettiği ekibin, kurulmasına yardım ettiği ekiple başka bir şampiyonluğa ulaşmasını izleyebilir.

Dubs Talk Podcast’i indirin ve takip edin