Şubat 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Naughty Dog çok oyunculu oyunu The Last of Us’ı iptal etti

Naughty Dog çok oyunculu oyunu The Last of Us’ı iptal etti

Naughty Dog Perşembe günü yaptığı açıklamada, geliştirmekte olduğu çok oyunculu oyunu iptal ettiğini duyurdu Bizden geriye kalanlar yapı.

Stüdyo, yapım öncesi olduğunu söylüyor En son çevrimiçimiz Çalışırken bile The Last of Us İkinci Bölüm. “Gittiğimiz yön bizi heyecanlandırdı.” Haberle ilgili bir blog yazısına göre.

Ancak, “serbest bırakılması ve desteklenmesi için En son çevrimiçimiz Naughty Dog, “Gelecek yıllarda tüm stüdyo kaynaklarımızı lansman sonrası içeriği desteklemek için harcamak zorunda kalacağız, bu da gelecekteki tek oyunculu oyunların gelişimini ciddi şekilde etkileyecek” diyor. “Dolayısıyla iki yolumuz vardı: yalnızca canlı hizmet veren bir oyun stüdyosu haline gelmek veya Naughty Dog’un mirasını belirleyen tek oyunculu anlatı oyunlarına odaklanmaya devam etmek.”

Naughty Dog açıkça ikinci yolu tercih ediyor ve aynı zamanda “birden fazla” büyük yeni tek oyunculu oyunun üzerinde çalışıldığını söylüyor.

En son çevrimiçimiz Naughty Dog’un kısa bir süre sonra Mayıs ayında oyunun erteleneceğini duyurmasının ardından geliştirme aşamasında bazı sorunlarla karşı karşıya olduğu görülüyor. Bloomberg Sony’nin oyunun yönünü yeniden değerlendirdiği bildirildi. (Aynı erteleme duyurusunda Naughty Dog ayrıca “tamamen yeni bir tek oyunculu deneyim” üzerinde çalıştığını da açıkladı.) Kotaku Ekim raporu Gönderide Naughty Dog’un bazı müteahhitleri işten çıkardığı belirtildi En son çevrimiçimiz “Temelde buzun üzerindeydi.”

Iptal etmek \ bozmak En son çevrimiçimiz Bu, Sony’nin canlı hizmet hedeflerine yönelik daha geniş muhalefetini artırıyor. Mart 2026’ya kadar 12 canlı hizmet oyunu yayınlamak yerine artık yalnızca altı tane yayınlamayı planlıyor.

Sony ve Naughty Dog The Last of Us Bölüm 2 Yeniden Düzenlendi 19 Ocak 2024’te gösterime girecek. HBO’nun hit dizisinin ikinci sezonunun 2025’te prömiyeri planlanıyor.