Ağustos 17, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

NBA Free Agency: Lakers, rapora göre merkezi işe başlamak için rekabet etmesi için Thomas Bryant’ı imzaladı

NBA Free Agency: Lakers, rapora göre merkezi işe başlamak için rekabet etmesi için Thomas Bryant'ı imzaladı
Getty Resimleri

bu Los Angeles Lakers öncekini imzala Washington Sihirbazları Thomas Bryant, bir yıllık anlaşma için merkezde Yahoo Chris Haynes. Hines’e göre Bryant başlangıç ​​pozisyonu işini kazanma şansına sahip olacak ve Anthony Davis’in dakikalarının çoğunu hücum pozisyonunda oynadığını varsayarsak tek rakibi Lakers’ın takımdan ayrıldığı Damian Jones. Sacramento Kralları.

Her iki Lakers da şimdi takımla ikinci dönemlerini yaşıyor. Jones, 2020-21 sezonunda Los Angeles’ta kısa bir süre geçirdi, ancak 10 günlük sözleşmelerinin süresinin dolmasının ardından Sacramento’ya gitti. Bryant, 2017’de Lakers için ikinci tur seçimiydi, ancak çaylak yılından sonra vazgeçildi.

Sonunda Washington Wizards’ın bir üyesi oldu. Bir sihirbaz olarak ilk 118 maçında, sahadan şut yüzde 60 ve yayın gerisinden yüzde 37’nin biraz altında ortalama 11.6 sayı, onu düşük kullanımlı basketboldaki en verimli adamlardan biri yaptı. Lakers’ın Bryant’ı en çok önemsediği şey, geliştirilmiş 3 sayılık şutu. 2019-20 sezonunda denemelerinin yüzde 40’ından fazlasını derinden yaptı ve eğer bu gerçekleşirse Lakers, Davis’i en sevdiği uzun forvette mesafeden ödün vermeden oynamanın bir yolunu bulmuş olacak.

Bryant için tehlike, 2020-21 sezonunda ön çapraz bağını yırtması ve o zamandan beri aynı görünmemesi. Geçen sezon sadece 27 maç oynadı ve Montrezel Harrell, Daniel Gafford ve daha sonra Christaps Porzingis’in arkasındaki rotasyonda istikrarlı bir rol için mücadele etti.

Ancak yanında iki Hall of Fame hücumcusu olan sağlıklı bir kadronun keyfini çıkarmak için daha fazla zaman Bryant’a yardım etmeli ve Lakers, Kyrie Irving için bir anlaşma üzerinde çalışıyor gibi görünse de Bryant’ın sınırlı zamanını sahada geçirdiğini belirtmekte fayda var. 2020- kampanyası. 21 Russell Westbrook ile birlikte oynuyor. Atış merkezi, birincil muhafızları kim olursa olsun yardımcı olacaktır.

READ  Lise sporcuları NCAA kararından sonra pazarlama anlaşmalarından para kazanmaya başladı