Ağustos 17, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Atlantik notaları: Raptors, Durant, Brogdon, Milton, Knicks

Atlantik notaları: Raptors, Durant, Brogdon, Milton, Knicks

Alınabilecek olası fiyat kevin Durant Hiçbir şey daha önemli değil yabani kuşlarSavunuyor The National Post’tan Scott StinsonDurant’in Toronto’da oynamak için gerçekten bir katalizör ve yatırım olup olmayacağına karar vermenin takımdaki kilit karar vericiler için en önemli faktör olması gerektiğini söyledi.

Stinson’ın yazdığı gibi, Durant’in Brooklyn’den bir anlaşma isteme nedeni, özellikle dört yıllık bir sözleşme imzaladığı için biraz belirsizliğini koruyor. eklenti geçen Ağustos. Başkan Yardımcısı ve Basketbol Operasyonları Başkanı önemli olmalı Masai UjiriStenson’a göre, kulüple aynı sayfada olmayan veya dahil olmayan bir yıldızla uğraşmak felaket olabilir.

Al-Ajiri ticareti arasındaki benzerlikleri çizin Kohi Leonard Stinson’a göre, Durant’in piyango için 2018 sezonu artık anlamsız çünkü durumlar aynı değil.

Leonard, 2017/18 sezonunun neredeyse tamamını kaçırmasına neden olan sakatlıktan çıkıyordu, sözleşmesi sona eriyor ve Raptors takımlarının kaptanlığını yapıyordu. Kyle Lowry Ve Demar DeRozan Doğu’da bir atılım yapmak için bolca zamanı vardı, ama onu geçemedi. Lebron James. Stenson, Raptors’ın Leonard’ın Toronto’dan ayrılmasından sonraki iki yıl içinde Doğu’yu ikinci sırada tamamladı, bu yüzden takım açıkça rekabetçi kaldı ve bunu elde etmek için geleceğini riske atmadı, diye yazdı Stenson.

Öte yandan Durant’in sözleşmesinin bitmesine dört yıl kaldı, bu yüzden onu almak çok daha pahalıya mal olacak, ayrıca Raptors’ın şu anki versiyonu Yılın Çaylağı ile yükselişte. Scotty BarnesVe Gary Trent Oğul.Ve Değerli Ichiwa Galibiyet toplamını 27’den 48’e çıkaran bir takıma büyük katkı sağlayan yeni eklemeler arasında. Gelişmekte olan çekirdekle başa çıkmak için sadece Durant’in kalma fikrini reddetmesi Toronto’yu çıkması zor bir çukura sokabilir, diyor. Stenson.

Atlantik’ten daha fazlası:

  • Daha düşük bir role sahip olabilir Keltler fayda malcolm brogdon Sağlıklı bir bakış açısıyla mı? “Üniversiteyi bıraktıktan sonra aldığı son darbe korkunç dizlerinin olmasıydı.Rakip Genel Müdürü söyledi Heavy.com’dan Steve Bullpit. “Demek istediğim, bazı taramalar, alt bedeninin NBA’in darbelerine ne kadar dayanabileceği konusunda gerçekten şüpheliydi. Bu yüzden ikinci tura kaldı çünkü kırmızı bayrağa yakındı. Yani işin gerçeği belki de yedek kulübesinden sınırlı dakikalarla çıkıp, 30’da oynayıp her zaman sakatlanmak yerine 18’de etkili olmaya çalışmak onun için daha iyi. Soru, bunu nasıl kabul edeceği olur?. Boston O dedi Brogdon altıncı adam olarak görülüyor ve anlaşmanın açıklanmasından kısa bir süre sonra bir şampiyonluk kazanmaktan heyecan duyduğunu ve takımın iyiliği için bireysel istatistiklerini feda etmeye hazır olduğunu söyledi.
  • D. Anthony Melton için “mükemmel bir uyum” olduğunu düşünüyor. altılılaryazar Philadelphia Inquirer’dan Gina Meisel (Abone linki). “Takımı görünce bana sordu, “Eh, burası harika bir yer.Melton, The Inquirer’a geçen hafta telefonla söyledi. “Bu benim için çok uygun. …Bu takımın neye ihtiyacı olduğunu anlıyorum. Bu takımın ne yapmaya çalıştığını anlıyorum. Elimdeki görev için hazırım. olacak her şeye hazırım. Milton, Grizzlies tarafından 23 numaralı seçim karşılığında satın alındı ​​(David Rudy) Ve Danny Yeşil Çekiliş gününde.
  • Ücretsiz ajan koruma imzası Galen Bronson için güçlü bir hamleydi. çentikler Ama yine de kağıt üzerinde oynayan bir takıma benziyorlar, The New York Post’tan Ian O’Connor görüldü. O’Connor’a göre, Bronson iyi bir oyuncu ve Knicks’in yıllar sonra kiralayacağı en iyi kaleci olsa da, ne o ne de RJ Barrett veya Julius Randle şampiyonluk kalibresinde bir takımdaki en iyi – veya ikinci en iyi – oyuncu olma yeteneğine sahip ve ciddi bir değişiklik olmadıkça, New York 2022/23’e “sadece ilgili başka bir kulüp” olarak başlayacak.
READ  Kolej futbolu transfer portalı: Son teslim tarihi geçtikten sonra en iyi 10 taahhütte bulunmayan oyuncu sıralaması