Eylül 24, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

NBC Sports Philadelphia’nın haberine göre, Eagles eski ilk tur defans oyuncusu Rashaan Evans’ı takıma koçluk yapması için transfer etti

NBC Sports Philadelphia’nın haberine göre, Eagles eski ilk tur defans oyuncusu Rashaan Evans’ı takıma koçluk yapması için transfer etti

Nakobe Dean’in ayak sakatlığı nedeniyle birkaç hafta sahalardan uzak kalması beklenirken, Eagles eski Titans 1 takımını kadroya kattısokak– Rachan Evans, antrenör kadrosuna kesin olarak seçildi. ESPN’den Adam Schefter.

Dean, Eagles’ın Foxboro’da Sunday Patriots’a karşı sezon açılışındaki galibiyetinin üçüncü çeyreğinde ayağından sakatlandı ve Christian Ellis ve Zack Cunningham’ı 53 kişilik kadrodaki tek sağlıklı bekler olarak bıraktı.

27 yaşındaki Evans 22 yaşındaydıİkinci kısaltma Oyuncu 2018 draftına alındı ​​ve Giants’la dört sezonda 50 maça çıktı; üç çuval, iki müdahale ve sekiz pas kırma kaydetti. Geçtiğimiz sezonu Falcons’ta geçirdi ve 17 maçın tamamına 159 top çalma, iki çuval ve dört pas kırmayla başladı.

Pro Football Focus, Evans’ı geçen yıl 59,6 puanla 45’inci sırada yer aldı.sen En az 500 snap oynayan 60 defans oyuncusundan.

Evans bu yaz antrenman kampına katılmadı, bu nedenle sahaya çıkması biraz zaman alabilir.

Eagles’ın 22 yaşındaki Georgialı profesyonel Dean’in yerini alacak pek fazla seçeneği yok.

Nicolas Moreau, 1 puan aldısokak-Takım temsilcileri bazen antrenman kampında bulunurlar, şu anda antrenman kadrosundadırlar ve maç gününde terfi ettirilebilirler. Colts’a karşı son sezon öncesi maçında 17 kez top çalan draft edilmemiş çaylak Ben Van Someren, defans oyuncusu olarak yeni ve hazır değil, ancak belki şimdi özel takımlara katkıda bulunabilir.

Dean’in birkaç hafta sahalardan uzak kalması beklendiğinden, Eagles’ın onu sakat rezervine yerleştirmesi neredeyse kesin, bu da onun en az dört maç kaçırması gerektiği anlamına geliyor. Bu onu 15 Ekim’de Kartallar’ın Doğu Rutherford’da Jets’le karşılaşacağı karşılaşmada geri dönmeye uygun hale getirecek.

Dekanın atanması 53. sırada bir kadro yeri açacak ve Kartalların Morrow’a (ya da Kartallar o yöne gitmeye karar verirse Evans’a) yer açmak için kimseyi serbest bırakmak zorunda kalmayacağı anlamına gelecek.

READ  Nick Prato'nun Sekiz Kraliyet Ailesi Çağrısı Arasındaki En İyi Lideri

2017’den 2022’ye kadar Raiders and Bears formasıyla 46 maça çıkan Morrow’u terfi ettirirlerse, bu Evans’a 16 kişilik antrenman kadrosunda bir yer açacak.

Ne olursa olsun, bek pozisyonu Kartallar için büyük bir endişe kaynağı olmaya devam ediyor.

Ellis, kariyerinin en uzun süreyi Pazar günü New England’da alan, draft edilmeyen üçüncü sınıf oyuncusu – 34 snap, çoğu Dean’in sakatlanmasından sonra. Cunningham, 6 Ağustos’ta Eagles’la sözleşme imzalayana kadar antrenman kampında bile değildi ve Pazar günü iyi bir performans sergileyemedi. Morrow, çaylak temsilcilerden, Eagles’ın antrenman takımına çıkmadan önce son kesimlerde serbest bırakılmaya geçti. Ve Evans, geçen Ocak ayında Falcons’un Buccaneers’a karşı sezon sonu galibiyetinde 55 kez forma giyemediğinden beri forma giymedi bile.

Podcast’lerinizi aldığınız her yerde Eagle Eye’a abone olun:
Apple Podcast’i | Youtube müzik | Spotify | dikiş | Sanat19 | RSS | YouTube’da izle