Aralık 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Padres hayranı, 49ers Genel Müdürü John Lynch ‘hasta’ Bob Melvin, Giants – NBC Sports Bay Area ve California’ya gitmek üzere San Diego’dan ayrıldı

Padres hayranı, 49ers Genel Müdürü John Lynch ‘hasta’ Bob Melvin, Giants – NBC Sports Bay Area ve California’ya gitmek üzere San Diego’dan ayrıldı

John Lynch, Giants’ın yeni menajeri Bob Melvin’e büyük saygı duyuyor ve 49ers genel menajeri, uzun süredir MLB liderinin memleketi San Diego Padres’ten ayrılmasından üzüntü duyuyor.

Melvin’in Çarşamba günü Oracle Park’ta düzenlenen bir basın toplantısında San Francisco’nun yeni yöneticisi olarak tanıtılmasının ardından Lynch de katıldı. KNBR 680 “Morph ve Mac” Cuma günü kendisine Melvin’in Körfez Bölgesi’ndeki meslektaşına gitmek üzere San Diego’dan ayrılıp ayrılmayacağı soruldu.

Lynch, “Padres için üzgünüm çünkü onun harika bir teknik direktör olduğunu düşünüyorum” dedi. “İnsanlar ‘Eğer durum böyleyse, nasıl bu listeye girdi de işler yolunda gitmedi?’ diyecek. Warriors’ı duyuyorsunuz ve biz bağlantıdan ve herkesin birbirine bağlı olduğundan bahsediyoruz. Burası bir ön büro ve oraya bağlı koçluk personeli gibi görünmüyor. Bob’un herkes kadar kolay idare edilebildiğini duydum, bu yüzden sorunun ne olduğunu bilmiyorum ve bunun Giants için bir kazanç olduğunu düşünüyorum.

“Padres’ten yoruldum ancak Padres’in bana ilgi duyduğunu düşünüyorum. Her zaman memleketimin takımına bağlı kalmalıyım ve her zaman Padres’i destekleyeceğim, ancak Giants adına mutluyum çünkü onların Gerçekten şansım var (iyi bir menajer). Beyzbolda çok fazla oyuncu var.” Oraya gittiğimde San Diego’da yaşayan emeklileri görüyorum. Bob Melvin hakkında kimsenin kötü bir şey söylediğini hiç duymadım. Bu bu. sadece iyi bir adam değil, ‘ah yönetici de. “Bunun Giants için büyük bir galibiyet olduğunu düşünüyorum ve onların böyle bir oyuncuya sahip olmaları ve neler yapabileceklerini görmeleri beni heyecanlandırıyor.”

Melvin, Padres’i yalnızca iki sezon yönetmiş olsa da, Lynch için bir lider olarak ne kadar etkili olduğu açıktı ve Bay Area’ya geri döndüğü için mutluydu.

Melvin’in San Francisco’da olmasıyla Lynch’in tam zamanlı bir Giants hayranına dönüşmesi an meselesi olacak.

READ  Karl-Anthony Towns toparlandı, Anthony Edwards Minnesota Timberwolves'ta 1. Oyunda kazandığı 36 galibiyetle ayrıldı

Giants Talk Podcast’ini indirin ve takip edin