Şubat 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Neon White nihayet 13 Aralık’ta PlayStation’a geliyor

Neon White nihayet 13 Aralık'ta PlayStation'a geliyor

Neon White başlıklı makale sonunda PlayStation'a geliyor

resim: Neon Beyaz

Neon Beyaz 2022’nin en hoş sürprizlerinden biri, bu yılın başlarında iniş yapması ve bir şekilde uyum sağlamayı başarmasıydı. Hızlı koşu, kart oyunu ve kişisel sosyal ağ ile eski okul nişancı oyunları. Şimdi, Haziran ayından bu yana diğer platformlarda çıktıktan sonra, PlayStation sahipleri nihayet oyunu oynayabilecekler.

Orijinal olarak PC ve Switch için piyasaya sürülen Neon White, 13 Aralık’ta hem PlayStation 4 hem de PlayStation 5 için çıkacak. Ve PS4 sürümü oldukça düz bir bağlantı noktası olurken, PS5 sürümü bunu beraberinde getirmek için üstün donanımdan yararlanacak. Koşmak gibi şeyler 120 Hz statik f Yükleme sürelerini hızlandırmak için SSD sürücüleri kullanma (bu, bir seviyeyi 97. kez yeniden başlatmanız gerektiğinde büyük bir fark yaratacaktır).

Yine de en ilginç olanı ve PS5 sürümünü diğerlerinden ayıran bir hareketle, denetleyicinin uyarlanabilir tetikleyicilerini kullanacak olmasıdır. Yönetmen Ben Esposito’nun dediği gibi oyun istasyonu bKayıt ol:

Neon Beyaz ayrıca PS5’in uyarlanabilir tetikleyicilerinden yararlanarak her bir Soul Card’ın hem başlatıldığında hem de atıldığında benzersiz görünmesini sağlar. Dokunsal dokunmatik kontroller, bunun üzerine ek bir geri bildirim düzeyi sağlar. Suda daha hızlı hareket ettiğinizde bunu hissedeceksiniz ve uzaktaki bir iblisi başarıyla vurduğunuzda kesin onay alacaksınız. Amacımız sadece kendinizi iyi hissettirmek değil, altıncı his geliştirmekti. Seni bir sprint ucubesine dönüştürmek için.

Oyunla ilgili izlenimlerimiz Haziran ayına kadar uzanıyor. Oyunun çekiciliğini hemen hemen özetledi:

Son birkaç günü, bu garip öğe karmaşasının neden tıkırtı yaptığını anlamaya çalışarak geçirdim ve sanırım anladım. geçen yaz boyunca Neon Beyazİlk pazarlama hamlesi, Esposito söyle banaBu oyunu çalıştıran enerji ergenlik enerjisidir. Y2K animesinden ilham alan bir genç olarak şimdiye kadarki en harika şey olduğunu düşündüm ve matris Ve tüm bu şeyler.” Artık oyun gerçekten benim ellerimde olduğuna göre, animeden ilham alan girişe kadar bu ruh açıkça görülüyor.

READ  Mega sızıntı 'GTA 6' İnterneti oyun ekran görüntüleri ve ekran görüntüleri ile dolduruyor