Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Net Insight, Türkiye’nin Türk Telekom’u 25,6 Milyon Dolarlık Senkronizasyon Anlaşmasında Anlaştı

Net Insight, Türk telekom operatörü Türk Telekom ile 5G senkronizasyonu konusunda ortak girişim anlaşması imzaladı. Bu anlaşma Net Insight için yapılan ilk anlaşmadır ve çok büyük bir yeni pazarın kapılarını açar. Toplu sözleşme çerçevesinde, 55 milyon SEK ürün geliştirme ile ilgili olacak ve bu yıldan itibaren ürün teslimatı ile ilk sipariş 25 milyon SEK olacak. Anlaşma ile Net Insight, teknolojik mükemmelliğini ticarileştirme yeteneğini bir kez daha kanıtlıyor.

“Bu, en büyük sipariş ve şirket tarihimizde önemli bir kilometre taşı. Avrupa’nın en büyük telekom operatörlerinden biri tarafından seçilen yeni bir ürünle yeni bir iş teklifi geliştiriyoruz. . Net Insight’ın CEO’su Crister Fritzson.

220 milyon SEK sözleşme kapsamında, başlangıçta ürün geliştirme için net istihbarat için 55 milyon SEK ve bu yıldan itibaren teslim edilen ürünler için ilk 25 milyon SEK siparişi verilecek. 5G için tamamen yeni ürün için kalan siparişler 2023’ün sonunda teslim edilecek ve teslimat 2026’da sona erecek. Çözüm, GPS’den bağımsızdır ve mevcut ağlarda zaman senkronizasyonu sağlayabilen benzersiz avantajlar sunar. 5G çıkışları, ağlardaki mevcut düğümleri değiştirmeden veya yükseltmeden yapılabilir, bu da operatör maliyetlerini önemli ölçüde azaltır.

“Maliyetleri azaltacak ve dünya çapında mobil operatörler için 5G’nin piyasaya sürülmesini hızlandıracak bu yenilikçi çözüm için önemli bir pazar potansiyeli görüyoruz” diyor. T Telerk Telekom CEO’su Ümit Önal. Durk Telekom olarak 5G ve yeni nesil teknolojilerle Türkiye’nin dijital dönüşümüne öncülük etmeye ve geleceği şekillendirmeye kararlıyız. Öncü Ar-Ge araştırmalarımız, ürünlerimiz ve dünya çapında 5G testlerimizle küresel arenanın 5G haritasının çizilmesinde aktif rol oynuyoruz. Net Insight ile yapılan bu önemli işbirliği anlaşması, dünyaya yenilik ve yeni teknoloji getirme stratejimize çok uygun.

READ  2023 NFL kombine sonuçları bahisçisi Michael Turk

Net Insight, ürünü şirketin temel teknolojisine, yeteneklerine ve zaman senkronizasyonu deneyimine dayalı olarak ve Türk Telekom’un 5G ve gelecekteki senkronizasyon ihtiyaçlarına uyarlamak için uzmanlığı ve teknolojisi ile birlikte geliştirecek.

“Bir kez daha, kapsamlı teknik yeteneğimize ve pazar ve müşteri ihtiyaçlarına ilişkin bilgimize dayanarak, sofistike teknolojiyi çekici küresel ürünlere dönüştürme konusundaki güçlü yeteneğimizi gösteriyoruz” diyor. Net Insight’ın CEO’su Christer Fritzon.

Operasyonları yeni tekliflerle genişletmek şirketi güçlendirir ve net istihbarat için yeni pazarlar açar. Yönetim, lojistik ve destek işlevleri gibi bazı kaynaklar paylaşılacaktır.

Fritz, “Net Insight Durk, teknolojinin ilerlemesi ve mobil operatör ağlarına uyarlanması için kritik olan Telekom ile uzun ve verimli bir işbirliğine sahip” diyor. “Türk Telekom ile işbirliği, kilit yeteneklere, zaman senkronizasyonuna sahibiz ve bu anlaşma, teknoloji istikrarı alanındaki işimizin kapsamını genişletmemizi sağlıyor.”

Çözüm, diğer pazarlarla senkronize etmek için kullanılabilir, ancak asıl odak noktası şu anda 5G’dir.