Mayıs 28, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

New Orleans Saints çaylağı Chris Olaf, yeni takım arkadaşı Michael Thomas ile hızlı öğreniyor

New Orleans Saints çaylağı Chris Olaf, yeni takım arkadaşı Michael Thomas ile hızlı öğreniyor

Meter, Los Angeles – Chris OlafNew Orleans Saints teknoloji çaylak kampının ilk günü Cuma idi. Ancak NFL Draftındaki 11. genel seçim, son iki haftanın çoğunu yeni takım arkadaşını tanımak için harcadı. Michael ThomasGüney Kaliforniya’daki ortak evlerinde.

Thomas, draft edildikten kısa bir süre sonra FaceTime aracılığıyla Ohio State’e gelen eski alıcı arkadaşını memnuniyetle karşıladı ve ardından Olaf’ı onunla gelip antrenman yapmaya davet etti.

Bu hafta küçükler kampı için New Orleans’a gitmeden önce Thomas’la bir buçuk hafta geçiren Olaf, “Bunu reddedemedim,” dedi.

Bu birlikte çalıştıkları ilk sefer değildi. Thomas, bir yıl önce aynı şeyi yaptıkları draft gecesinde bir fotoğraf paylaştı.

Olaf, “Tam bir yıl önce olmuş gibi hissediyorum” dedi. “Onunla orada olmak harikaydı. Sonunda aynı takımda olmak çok büyük olurdu, sabırsızlanıyorum.

“Kolejden beri bana biraz sevgi gösterdi, bu yüzden ara sıra mesajlaşıyorduk. … Aynı zihniyete sahip olduğumuzu hissediyorum. İkimiz de hükmetmek istiyoruz. İkimiz de rekabetçiyiz. Sahada farklı bir insana dönüştüğümüz, onu tanımak ve sahanın diğer tarafında tanımak, bizi daha iyi yapacak ve daha çok çalışmamızı sağlayacak.”

Olaf, Thomas’ın “köpek” zihniyetini beğendiğini ve son iki haftadır yakından gördüğünü söylediğinde güldüğünü söyledi.

Olaf, “Görüyorum adamım,” dedi, “İşleyiş şeklini görüyorum.” “Pas atarsa, topa vurur, sinirlenir. Ama çevrende istediğin bu. Bunun seni daha iyi yapacağını hissediyorum. Seni arayacak.”

“Bu yüzden Mike’ı bir takım arkadaşı olarak seviyorum. Bir insan olarak bile onu, nereden geldiğini anlıyorum. İşinin neden bu kadar zor olduğunu anlıyorum.”

Olaf şimdiden Washington liderlerinin yıldızı olarak görülüyor Terry McLaurin Bir akıl hocası ve “ağabey” olarak, Ohio Eyaletinde takım arkadaşı olduklarından beri öykünmüştür.

READ  Kaynak - Washington liderleri potansiyel bir stadyum inşa etmek için Virginia'daki araziye 100 milyon dolar harcıyor

Ve şimdi ekleyebilir Jarvis Landry Beş kez Pro Bowler’ın Cuma günü Saints ile bir anlaşma yapmasından sonra etkileyici akıl hocaları listesine.

Olaf, antrenman sahasından çıkarken “dev” haberi duyduğunu söyledi.

Olaf, Thomas ve Landry için “Bu iki efsaneden bir şeyler öğrenmek için sabırsızlanıyorum” dedi. “Alıcı çalmaya lise son sınıfta yeni başladım. Buraya geliyorum ve bundan zevk alıyorum. Mike ThomasJarvis Landry, bana yardım et, geliştirmem gereken çok yer var, neler olduğunu görmek için sabırsızlanıyorum.

“Jarvis hakkında çok fazla film gördüm, sadece kısa hareket hızı. Üniversitede onun hakkında, oyunundan bir şeyler çıkarmaya çalışan çok sayıda film gördüm. Ve Mike en iyi alıcılardan biri. Oyunda, tabii ki onu izliyorum. Ama onları şahsen görmek, nasıl çalıştıklarını görmek kişisel ve bana çok yardımcı olacağını hissediyorum.”

New Orleans resepsiyon odası, bu sezon herhangi bir NFL site grubunun en radikal dönüşümlerinden birini yaptı. Saints geçen yılki pas hücumunda ligi karakteristik olmayan bir şekilde 32. bitirdi – büyük ölçüde oyun kurucu Thomas’ın ciddi yaralanmaları nedeniyle James Winston Ve hücum hattı.

Şimdi Thomas’ın yeni gelenler Olaf ve Landry ile birlikte tüm sezonu ayak bileği yaralanmasıyla kaçırdıktan sonra dönmesi bekleniyor.

“Landry açıkça ligimizde gerçekten iyi bir oyuncu. Zincirleri hareket ettirebilen bir adam. Ve karakter açısından, liderlik açısından bakıldığında onun bir adam olduğunu düşünüyoruz, onu kullanabiliriz, “dedi Saints’in yeni koçu Denis. Bölgedeki LSU hayranlarından Landry’nin eklemeleri konusunda heyecanlı olup olmadığı sorulan Allen’a, Teran Mathieu.

Allen, “Eh, sanırım tüm mahallem bir şekilde bana mesaj attı,” dedi.

Olaf’a gelince, Allen iki günlük gençlik kampının “küçük bir örneklem büyüklüğü” olduğunu söyledi. Ama şimdiye kadar, 6 fit-1, 189 librelik “olacağını düşündüğümüz şeydi”.

READ  Jacob deGrom sakatlığı: Mets gerilmiş bir omuz üzerinde MRI geçirecek, açılış günü söz konusu olacak

Allen, “Gerçekten hızlı adam, geçişte sorunsuz, yolda iyi koşucu” dedi. “Ve bakın, sonunda, bu binaya getirmek istediğimiz türden bir kişilik. Ve bence bu, her şey kadar önemli.”