Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Nick Bosa’nın sözleşme uzatması 49ers için onaylandı ancak henüz imzalanmadı – NBC Sports Bay Area & California

Nick Bosa’nın sözleşme uzatması 49ers için onaylandı ancak henüz imzalanmadı – NBC Sports Bay Area & California

SANTA CLARA – Nick Bosa’nın 49ers’la sözleşmesi devam ediyor. Ama altında değil Hangi Sözleşme oldukça güncel.

2022 NFL Yılın Savunma Oyuncusu, beş yıllık 170 milyon dolarlık sözleşme uzatmasını kabul ettikten saatler sonra Çarşamba gecesi Bay Area’ya geldi.

Bosa perşembe günü antrenman sahasındayken, 49ers’ın yeni anlaşmasını henüz basit bir nedenden dolayı açıklamadı: Kendisini NFL’de en yüksek maaşlı oyun kurucu yapacak sözleşmeyi imzalamadı.

Anlaşmaya çarşamba günü hızlı bir şekilde varılmış gibi görünüyordu, hatta 49ers koçu Kyle Shanahan’ı düzenli olarak planlanan basın toplantısına sadece birkaç dakika kala şaşırttı.

Genel Müdür John Lynch ve müzakereciler Parag Marath ve Brian Hampton, haberi iletmek için Shanahan’ın ofisine girdiler.

Shanahan Çarşamba günü, “Ben buraya gelmeden hemen önce evime girdiklerinde bunu yüzlerinde görebiliyordum, enerjileri gerçekten de işi halletmiş olmaları yönünde” dedi.

24 saatten fazla bir süre geçmesine rağmen sözleşme hâlâ sonuçlandırılmadı; büyük ihtimalle 49ers ve Bosa temsilcileri sözleşmenin şartlarını ve karmaşık dilini incelerken.

Bosa, Perşembe günü antrenman sahasına çıktığında 44 günlük sözleşmesini tamamladı. Takımla sözleşmesi olduğu için giyinip sınırlı antrenman ve toplantılara katılabildi.

49ers ve Bosa, takımın Pazar günü Pittsburgh Steelers’ta oynanacak 1. Hafta maçında önemli bir rol oynayabilmesi için bir anlaşmaya varmayı bekliyor.

Bosa’nın, kulübün bu sezon için 17,86 milyon dolar değerindeki beşinci yıl opsiyonunu seçmesinin ardından 49ers’la olan orijinal sözleşmesinin son yılına girmesi planlanıyordu.

Büyük oyuncularda olduğu gibi, Bossa, 49ers’tan uzun vadede kazanç elde etmek için antrenman kampının başlangıcından itibaren direndi.

İmzanın ardından Bosa, 2028 sezonu boyunca 49ers’la sözleşmesini sürdürecek.

Her bölüm için ortalama 34 milyon dolar ile, bir önceki kriteri yıllık 31,7 milyon dolar olarak belirleyen Los Angeles Rams’tan Aaron Donald’ı geride bırakıyor.

READ  Canlı Olimpiyatlar: Pekin Oyunları için son madalya sayısı

49ers Talk Podcast’ini indirin ve takip edin