Haziran 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

NieR: Automata Action RPG TV Animesini Aldı – Haberler

NieR: Automata Action RPG TV Animesini Aldı - Haberler


anipleks sırasında teaser fragmanı ile reklam verin boyunduruk: otomatik Çarşamba günü beşinci yıl dönümü canlı yayın Kare Enix Ve platin oyunlarboyunduruk: otomatik Rol yapma oyunu, TV animesinin ilham kaynağıdır.Kare Enix Oyunun hikayesini anlatıyor:

boyunduruk: otomatik 2B, 9S ve A2 androidlerinin hikayesini ve güçlü makineler tarafından istila edilen makine güdümlü bir distopyayı restore etme savaşlarını anlatıyor.

İnsanlık, başka bir dünyadan gelen mekanik varlıklar tarafından Dünya’dan sürüldü. İnsan Direnişi, gezegeni geri almak için son bir çabayla işgalcileri yok etmek için Android askerlerinden oluşan bir kuvvet gönderir. Şimdi, makineler ve androidler arasında bir savaş şiddetleniyor… Yakında dünyada uzun zamandır unutulmuş bir gerçeği ortaya çıkarabilecek bir savaş.

Artık işsiz olan Japon oyun geliştiricisi Cavia (DrakengardVe Resident Evil: Karanlık Tarafın Günlükleri) orijinal aşama boyunduruk Bir spin-off olarak oyun Drakengard 2010 yılında dizi. Kare Enix Oyunun sürümleri iki farklı konsol için yayınlandı: Gestalt Nir Xbox 360 için ve NieR Çoğaltıcı ile PlayStation 3. NieR Çoğaltıcı Kahramanın farklı bir karakter tasarımı, arsadaki küçük farklılıklar ile ayırt edildi. boyunduruk Çözülmeden ve AQ Interactive Inc.’e dahil edilmeden önce Cavia tarafından geliştirilen son oyundu. Temmuz 2010’da.

NieR Replicant sürümü 1.22474487139…, değiştirilmiş versiyonu NieR Çoğaltıcı, PS4, Xbox One ve PC için piyasaya sürüldü buhar 22 Nisan 2021’de Japonya’da ve 23 Nisan’da Japonya dışında.

bu boyunduruk: otomatik PS4’ün devamı, 23 Şubat 2017’de Japonya’da, ardından Mart 2017’de Kuzey Amerika ve Avrupa’da sevk edildi. Kare Enix Ayrıca oyunu PC’de yayınladı buhar Mart 2017’de ve Haziran 2018’de Xbox One’da. Oyunun konsolide satışları var ve dijital indirme satışlarının sayısı 6 milyonun üzerinde.

READ  Monolith Soft, gelecek için bir başka alay konusu olan Xenoblade Chronicles 3'ün mesajını paylaşıyor

boyunduruk yeniden[in]karanfililk akıllı telefon oyunu boyunduruk video oyunu bayilik18 Şubat 2021’de Japonya’da ve 28 Temmuz’da Batı’da iOS ve Android cihazlar için piyasaya sürüldü.

Kaynaklar: NieR: Automata anime’s İnternet sitesiVe Mantan Ağı