Aralık 3, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Nintendo Switch Black Friday 2022 Fırsatları: Oyun ve konsol satışları başladı

Nintendo Switch Black Friday 2022 Fırsatları: Oyun ve konsol satışları başladı

Nintendo’nun Switch oyunlarındaki Black Friday fırsatları artık mevcut. Geçmişteki her Black Friday’den Mario Kart 8 Deluxe Nintendo Switch paket fırsatı tekrar geri döndü ve şimdi Best Buy Black Friday ve GameStop Black Friday’de yayında.Birisine hediye olarak bir Nintendo Switch arıyorsanız, Mario Kart 8 Black Friday Switch paketi mükemmel.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild Dijital Sürümü Amazon’da şimdi 29 ABD dolarışimdiye kadarki en düşük fiyat ve şu anda Walmart’ta bugün aynı fiyat.

Daha da fazla indirim için en iyi erken Black Friday video oyunu fırsatlarına göz atın.

Bir bölüme gidin:

Nintendo Switch’teki en iyi Black Friday canlı fırsatları

Nintendo Switch Mario Kart 8 paketi tanıdık bir Kara Cuma manzarası olsa da, bunun için iyi bir neden var: her zaman çörek gibi satılıyor. Konsol ve oyun artı 3 aylık NSO ile birlikte 299 ABD Doları, sağlam bir pazarlık ve geçen yıl perakendecilere sunulduktan birkaç saat sonra tükendi. Bu yıl bir Nintendo Switch hediyesi arıyorsanız, bu sağlam bir seçimdir. Ayrıca genellikle çevrimiçi olduktan kısa bir süre sonra tükenirler.

Black Friday 2022 için olağan Switch paketi anlaşmasına ek olarak, piyasadaki en büyük Switch oyunlarından bazılarında harika Nintendo Switch oyun fırsatları da alacağız. Aşağıdaki anlaşmalar, Nintendo’nun resmi olarak duyurulan oyunları ve fiyatlarıdır, ancak perakendecilerin bu Kara Cuma’da fiyatlar ve seçimlerle birbirlerini geçmelerini bekliyoruz. Örneğin, Walmart’ın 21 Kasım için Nintendo Switch satış fiyatlarını kontrol edin.

Ön plana geri dön

Walmart Black Friday, Nintendo Switch için fırsatlar sunuyor

Walmart’ın en iyi video oyunu anlaşmalarından bazıları, şu anda gerçekleşen Black Friday Switch anlaşmalarıdır.

Ön plana geri dön

READ  Shadow Of The Tomb Raider (ve daha fazlası) artık PC'de mevcut

Amazon black friday fırsatları nintendo switch oyunu

Her ne sebeple olursa olsun Amazon, Nintendo Switch anlaşmalarıyla Kara Cuma oynuyor. Çevrimiçi dev, Amazon’daki en iyi Nintendo Switch Black Friday oyun fırsatlarının çoğu için rakipleriyle fiyat eşleştirmesi yapmak yerine, onları stokta kalmadı olarak işaretledi. Bununla birlikte, Bayonetta’nın anlaşması basittir ve Nintendo Switch için yeni ve kesinlikle harika bir oyundaki en iyi anlaşmadır.

Zelda Efsanesi: Vahşi Nefes [Digital]

Nintendo

Zelda Efsanesi: Vahşi Nefes [Digital]

Mario Partisi Süper Yıldızları
Hayvan Geçişi: Yeni Ufuklar
Zelda Efsanesi: Link'in Uyanışı

Amazon’da daha fazla Nintendo Switch oyun fırsatı

Ön plana geri dön

Nintendo Switch için en iyi Black Friday fırsatları

Best Buy’da daha fazla Nintendo Switch teklifi

Ön plana geri dön

Nintendo Switch’te GameStop Black Friday fırsatları

GameStop, harika fiyatlarla bazı sağlam Nintendo Switch oyunları da dahil olmak üzere çok sayıda oyunda erken Black Friday fırsatlarıyla haftaya başladı.

Ön plana geri dön

Elbette bu, Kara Cuma video oyunu anlaşmalarından sadece küçük bir seçki, kendisi de Kara Cuma olan genel çılgınlığın küçük bir parçası. Tüm Kara Cuma anlaşmalarımızı kapsıyoruz, bu yüzden hepsine dikkat edin Twitter’daki en iyi teklifler hesabı IGNDeals’ta ve bu ve diğer makaleleri yayına girerken takip ettiğinizden emin olun.

En iyi Kara Cuma satışları ve fırsatları