Eylül 28, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

PlayStation China Hero Project’in üçüncü aşaması 10’dan fazla oyun içerecek

PlayStation China Hero Project'in üçüncü aşaması 10'dan fazla oyun içerecek

Sony Etkileşimli Eğlence Salı günü Chengdu’da düzenlenen bir etkinlikte duyuru yapan şirket, China Hero Project oyun kuluçka programını üçüncü aşamasının lansmanıyla genişleteceğini duyurdu.

Aşama I ve II, yedisi piyasaya sürülen toplam 17 oyunu destekledi (hayvan gücüVe ANNO: mutasyonVe Yumruk: Gölge Alevinde DövülmüşVe hardcore mechaVe sonsuz mirasVe bir kabusaVe Yürüteç)—ancak üçüncü aşama 10 veya daha fazla adres içermeyi amaçlar.

Çin’deki Sony Interactive Entertainment oyun üretim müdürü Bao Pu, “Üçüncü aşamanın ölçeği önceki iki aşamayı çok aşacak” dedi. Reuters.

Bo, Sony Interactive Entertainment’ın büyük ve küçük ekipleri desteklemenin yanı sıra desteklediği her oyun için 1 milyon yuan’dan fazla yatırım yapacağını söyledi.

3. Aşamadaki oyunlardan bazıları Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanacak ve Sony Interactive Entertainment tarafından desteklenecektir. PlayStation stüdyolar.

Sony Interactive Entertainment da yayınlayacağını duyurdu. Ruh bir kenara kayboldu Ve nezle China Hero projesinin birinci ve ikinci aşamalarından oyunlar olan tüm dünyada.

Şirket ayrıca Çin yapımı oyunları denetlemek için bir “Çin Oyun Üretimi” ekibinin kurulduğunu duyurdu.

Başarı, dedi Sony Interactive Entertainment Shanghai Başkanı Tatsuo Iguchi Genshin etkisitarafından geliştirilen bir başlık miHoYo Hangi şirketin desteklediğini ikna ettim Yönetmek Çin Oyunları önemlidir ve Çin’e her zamankinden daha fazla kaynak ayırdıklarını da sözlerine ekler.

Iguchi, Sony Interactive Entertainment’ın miHoYo ile ortaklığının güçlendiğini ekledi.

Sony Interactive Entertainment 3,5 milyon sattı PlayStation 4 Çin’deki birimler ve bugüne kadar yaklaşık 670.000 adet sattı PlayStation 5 birimler. Eguchi’ye göre amaç, PlayStation 4 birimlerinin en az iki katı kadar PlayStation 5 birimi satmak.

Iguchi, “Dünya çapındaki oyuncuların Çin’den gelen yaratıcılığı daha iyi anlamasını istiyoruz” dedi. “Konsol oyunlarının Çin halkının günlük eğlencesinin düzenli bir parçası haline geleceğine dair her zaman bir hayalim vardı.”

READ  hayatı sev! Okul İdolü Festivali 31 Mart'ta sona erecek

China Hero projesinin üçüncü aşaması için başvurular devam ediyor.

Aşağıdaki program için yeni bir fragman izleyin.