Mayıs 28, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Nisan 2022 için ücretsiz PlayStation Plus oyunları erken sızdırıldı

Nisan 2022 için ücretsiz PlayStation Plus oyunları erken sızdırıldı

Başka bir ay, başka bir ücretsiz PlayStation Plus oyun sızıntısı. kullanıcı Diyalab Forumu PS Plus listeleri geçen yıl Ekim ayından beri sızdırılıyor ve şu ana kadar düzeltildi. Yeni sızıntıya göre, Nisan 2022’deki PS Plus oyun serisinde Slay the Spire, Hood: Outlaws & Legends ve SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom Rehidrated yer alacak.

Yeni ayın ilk Salı gününe (diğer adıyla PS Plus’ta Freebie Drop Day) yalnızca bir hafta kaldığımızı düşünürsek, PlayStation’ın yarınki 29 Mart’taki Nisan programında resmi bir açıklama yapması gerekiyor.

Sızıntı doğruysa PlayStation kullanıcıları iyi olacak kuleyi öldür. Kapsamlı roguelike sistemlere sahip bir güverte kurma oyunu olan Slay the Spire, son yılların en cana yakın ve ilgi çekici oyunlarından biridir. İkisi birden Türler. 9/10 aldı Slay the Spire film incelemesi.

Hood: Haydutlar ve Efsaneler Ortaçağ ortamı dışında, Payday ile uygun şekilde karşılaştırılabilir bir çevrimiçi çok oyunculu oyundur. Maçlar, hazineyi çalmak için çalışan dört oyuncudan oluşan iki takımdan oluşur. Sadece diğer takım için endişelenmek zorunda değilsin, aynı zamanda yüzleşmen gereken bilgisayar kontrollü düşmanlar da var.

aynı zamanda, SpongeBob SquarePants: Bikini Altı için Savaş Aynı adı taşıyan 2003 platformunun bir versiyonudur. Yeni sürüm oldukça kötü karşılansa da, en azından artık bunun için para harcamanıza gerek kalmayacak. Ve evde SpongeBob’u seven çocuklarınız varsa, muhtemelen bundan hoşlanacaklardır.

Hak talebinde bulunduğunuzdan emin olun Mart Ayı Ücretsiz PS Plus Oyunları 6 Nisan’da yola çıkmadan önce. Ve diğer bir haberde, PlayStation. Yenilenen PS Plus hizmeti ortaya çıktıHaziran ayında piyasaya çıktığında üç seviye içerecek.

Ücretsiz PlayStation Plus Oyunları Nisan 2022 (popüler)

  • kuleyi öldür
  • Hood: Haydutlar ve Efsaneler
  • SpongeBob SquarePants: Bikini Altı için Savaş
READ  Bir Nintendo Switch güncellemesi nihayet kullanıcıların çağrılan oyun koleksiyonlarından klasörler oluşturmasına izin veriyor.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon kazanabilir.