Haziran 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Olivia Rodrigo, grubun Coachella'daki buluşma setinde No Doubt ile performans sergiliyor

Olivia Rodrigo, grubun Coachella'daki buluşma setinde No Doubt ile performans sergiliyor

John Shearer/Getty Images

(Soldan sağa) Gwen Stefani ve Olivia Rodrigo Cumartesi günü Indio, Kaliforniya'daki Coachella Müzik Festivali'nde sahne alıyor.CNN

Uzun zamandır beklenen performans konusunda hiç şüphe yok Yeniden Birleşme Bu hafta sonu Coachella müzik festivalinde geçen filmde, Olivia Rodrigo'nun yardımıyla 90'lardaki kökleriyle festivalin genç izleyicileri arasındaki boşluğu dolduruyor.

Sürpriz “Ehliyet” şarkıcısı. dış görünüş Cumartesi günkü festivalde, grubun Rodrigo'nun doğmasından yaklaşık üç yıl önce yayınlanan, grubun 2000'deki hiti “Bathwater”da sahnede orijinal grup üyeleri Gwen Stefani, Tony Kanale, Tom Dumont ve Adrian Young'a katıldı.

Cumartesi günkü “No Doubt” performansı Stefani, Kanal, Dumont ve Young'un yaklaşık on yıldır ilk kez birlikte canlı performans sergilediğini gösteriyor.

Set listesi, “Sunday Morning”, “Don't Speak”, “Spiderwebs” ve çok daha fazlasını içeren en sevilen şarkılarından bazılarını içeriyordu. Sosyal medya paylaşımlarına göre punk grubunun en parlak dönemine ait eski video görüntüleri set boyunca video ekranlarında gösterildi.

Bir noktada Stefani, Coachella kalabalığıyla biraz eğlendi ve tüm oğlanlardan ara ve tekrarla “I'm Just a Girl” şarkısını söylemelerini istedi. Ekran görüntüleri Çevrimiçi abone.

No Doubt ilk olarak 1990'ların ortasında kuruldu ve 1995'teki kalıcı stüdyo albümleri “Tragic Kingdom” ile tanındı. Zirvesine ulaştı O zamanlar Billboard 200 listesinde bir numaraya ulaştı ve birçok hit şarkı üretti, bunların bir kısmını Coachella sahnesinde çaldılar.

2000'li yılların başında grup üyeleri birlikte çok sayıda albüm çıkardıktan sonra solo projelere devam ettiler. 2004 yılında Stefani ilk solo albümü Love'ı çıkardı. melek. müzik. Bebeğim.” O zamandan bu yana üç solo albüm daha yayınladı.

No Doubt, festivalin ikinci haftasonunda bir kez daha Coachella sahnesine dönecek.