Haziran 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

MEGHAN Markle, bir polo etkinliğinde bir kadını Prens Harry'den uzaklaştırırken tuhaf bir anda rol alıyor

MEGHAN Markle, bir polo etkinliğinde bir kadını Prens Harry'den uzaklaştırırken tuhaf bir anda rol alıyor

Meghan Markle Hayranlarının, ilişki içinde olduğu diğer kadınları kıskanıp kıskanmadığını bilme konusunda garip bir ilgi duymasına neden oldu. Prens Harry Ortaya çıktıktan sonra, bir spor yarışmasını kazanan Sussex Dükü'nün yanında başka bir kadının durmasına izin vermedi.

Prens Harry38 yaşındaki İngiliz Ordusunda hizmet ederken fiziksel egzersizin değerini her zaman buldu, Invictus Games'i kurdu ve şimdi 12 Nisan'da Wellington, Florida'daki Grand Champions Polo Club'da Royal Salute Polo Challenge'dan zaferle çıktı.

MEGHAN Markle oyunculuk becerilerini hastanedeki hasta çocuklar üzerinde kullanıyor

fotoğrafta, Markle Sunum töreninde kendisini kocası ve diğer iki kadın arasında sıkı bir şekilde konumlandırdı ve bu da fincanı tutarken biraz rahatsız edici bir durumla sonuçlandı. Prens Harry Gümüş kupayı tutabilmek için kolunu sonuna kadar kullanması gerekiyordu.

Eski Suits oyuncusu, erkeğine yaklaşmaya çalışan kadına, sol tarafını, sağındaki dük'ü işaret ederek “Buraya gelmek ister misin? Buraya gel” dediği bir videoda çekildi.

Taraftarlar patladı Markle Eylemleri nedeniyle biri internette şunu yazdı: “Kocası konusunda güvensiz görünüyor. Bu yüzden ona ve herhangi bir kadına tutunmaya devam ediyor. [stands] “Yanında, onun yanında durması söylendi.”

Bir diğeri şöyle dedi:MeganDünyanın görmesi için sergilenen kontrolcü bir kişilik. Yani zarafetten ve cömert ruhtan yoksunsunuz. Kendisini Harry'nin takımının zaferine dahil etti. ölümcül.”

Bu iddiaların ardından geldi Markle ve Prens HarryArtık altı yaşında olan ilişki o kadar baskı altındaydı ki, bir kişi bunun yalnızca birkaç yıl daha süreceğini tahmin etmişti ve bu tuhaf bir an olsa da hiçbir şeyi kanıtlamıyor.

Yarışma, kendisi ve Lesotho Prensi Seeiso tarafından kurulan bir yardım kuruluşu olan Prens Harry'nin Sentebale'si tarafından desteklendi. 2006 yılında kurulan Sentebale'nin misyonu, güneyde denize kıyısı olmayan küçük bir ülke olan Lesotho'da HIV/AIDS'ten etkilenen savunmasız çocukları ve gençleri desteklemektir. [not South] Afrika.

READ  Eski Detroitli göz kamaştırıcı hayata geri dönerken Diana Ross, Eminem ve Jack White binlerce seyirciye performans sergiliyor

'Sentebale' adı, Lesotho'nun resmi dili olan Sesotho dilinde 'Beni Unutma' anlamına geliyor ve hayır kurumunun bu çocukların unutulmamasını sağlama konusundaki kararlılığını simgeliyor. Sentebale, Lesotho'da HIV/AIDS ile yaşayan çocuk ve gençlere sağlık, eğitim ve psikososyal destek sağlamaya odaklanıyor.

Kuruluş, hizmet verdiği toplulukların ihtiyaçlarına göre uyarlanmış kapsamlı destek hizmetleri sağlamak için yerel taban kuruluşları ve sağlık hizmeti sağlayıcılarıyla ortaklaşa çalışmaktadır.

Sentebale, çeşitli girişimleri aracılığıyla gençleri sağlıklı ve üretken yaşamlar sürmeleri için güçlendirmeyi, HIV/AIDS'i çevreleyen damgalamayı azaltmayı ve toplumun dayanıklılığını ve refahını artırmayı amaçlıyor.

Prens Harry Lesotho ve ötesinde HIV/AIDS ile yaşayan çocuklara yönelik daha fazla farkındalık ve desteğin sağlanmasını savunarak Sentebale'nin çalışmalarına aktif olarak katılmıştır. Yardım kuruluşunun çabaları, Lesotho'daki savunmasız çocukların ve ailelerin yaşamları üzerinde önemli bir etki yarattı ve daha parlak bir gelecek için umut ve fırsatlar sağladı.