Aralık 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

One UI 6.0 beta sürümü artık Galaxy Z Fold 5 için İngiltere’de mevcut

One UI 6.0 beta sürümü artık Galaxy Z Fold 5 için İngiltere’de mevcut

Son güncelleme: 7 Ekim 2023, 11:07 UTC+02:00

Galaxy Z Fold 5 artık belirli pazarlarda One UI 6.0 beta programına erişebiliyor. Dün Galaxy Z Fold 5 beta programının ABD ve Hindistan’da başlatılacağını haber vermiştik ancak artık daha fazla ülke katılıyor. One UI 6.0 beta ürün yazılımı aynı zamanda Birleşik Krallık’taki potansiyel test kullanıcılarına da sunulmaktadır.

Dün itibarıyla Birleşik Krallık güncellemesi ürün yazılımı sürümünü içeriyor ZWJ2. Birinin paylaştığı ekran görüntüsüne göre XDA Geliştiricileri Kullanıcı için güncelleme aynı zamanda Ekim 2023 güvenlik düzeltme ekini de içeriyor. 2,7 GB civarında bir ağırlığa sahip ve bu, One UI’nin yeni sürümü için bile kesinlikle büyük bir rakam.

İngiltere’deki Galaxy Z Fold 5 kullanıcıları artık Samsung Members uygulaması aracılığıyla One UI 6.0 beta programına kaydolabilecek. Bunu yapmadan önce Samsung’un beta programları ve beta testine katılmanın getirdiği bazı riskler hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyebilirsiniz.

Hikaye videodan sonra devam ediyor

One UI 6.0 bu yıl halka sunulabilir

Samsung, Galaxy Z Fold 5 veya başka bir model için One UI için halka açık bir çıkış tarihi belirlemedi. Ancak şirket bu hafta başında SDC23’te One UI 6.0’ı resmi olarak duyurdu ve herkes ilk halka açık sürümün yıl sonundan önce yayınlanmasını bekliyor. Galaxy S23 serisi, en uzun süre test edildiği için muhtemelen güncellemeyi ilk alan seri olacak, ancak Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5, amiral gemisi tablet tipi modelin çok gerisine düşmemeli.

One UI 6.0, hepsini burada sayamayacağımız kadar çok değişiklik getiriyor ancak en önemli değişikliklerden bazıları arasında yeniden tasarlanmış bir Hızlı panel, One UI Sans adı verilen sistem çapında yeni bir yazı tipi, daha iyi bir müzik çalar widget’ı, geliştirilmiş bir açılır pencere, basitleştirilmiş ana sayfa yer alıyor. ekran simgesi etiketleri ve bir emoji tasarımı.Samsung klavye için yeni, daha kullanışlı bir içerik paylaşım ekranı, hava durumu uygulaması ve widget’larda güncellemeler, kamera ve galeri uygulamalarında tonlarca iyileştirme ve daha birçok özellik.

READ  Starfield Ön Sipariş Kılavuzu - Tüm Sürümler, Bonuslar ve Özel Sürüm Uzantıları