Haziran 15, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Pixel Watch 2 bazı yeni saat yüzlerini tanıtıyor [Gallery]

Pixel Watch 2 bazı yeni saat yüzlerini tanıtıyor [Gallery]

Google lansmanları Piksel İzle 2 Birçok yeni saat yüzünün yanı sıra Wear OS 4 desteği de mevcuttur. İşte yenilikler.

Cesur dijital

Yukarıdaki resimde Digital Bold, Pixel telefonlarda Android 14’te bulunan yeni kilit ekranı stillerinden biriyle eşleşen bir saat yüzüdür. Oldukça sade bir tasarıma sahip olan kadran, birçok farklı renk seçeneğiyle kullanılabiliyor. Ayrıca “Tam Zamanında” düzenini de kullanabilir. veya Yan tarafta en fazla üç çarpanı etkinleştirmek için değiştirebilirsiniz.

Macera

Macera saat kadranı, Google’ın yeni, daha yoğun bilgi içeren tasarımlarından biridir. Saati analog ibrelerle gösterir ve haftanın günü ve tarih okumalarının yanı sıra dört komplikasyon için açıklıklara sahiptir. Kadran ayrıca dijital bir saat kullanmak veya ekranın yarıçapı boyunca görünen “yaylar” eklemek ve daha fazla bilgi görüntülemek için dört ek komplikasyon açıklığı eklemek üzere düzenlenebilir.

Analog parantez

Listede bir sonraki, Adventure’a benzeyen ancak varsayılan olarak ark komplikasyonlarını görüntüleyen Analog Arcs’tır. Varsayılan olarak dört parantez vardır, ancak bunu yalnızca daha büyük parantezleri gösterecek şekilde de ayarlayabilir veya daha basit bir düzen ile “daha küçük” bir düzene geçebilirsiniz. Her şey gibi bunun da çeşitli renkleri var.

geniş aralık

Google, geniş çapta göz atılabilen çok basit bir saat yüzü sunuyor. Bu seçeneğin büyük bir dijital saati ve büyük bireysel komplikasyonları vardır. Yüz çeşitleri komplikasyonları bir kenara itebilir veya tamamen ortadan kaldırabilir ve yine birçok renk seçeneği vardır. Varsayılan karmaşıklık kalp atış hızıdır, ancak bu yuvada neredeyse her şey işe yarayacaktır.

rotasyon

Analog “döndürme” kadranında, dakika ve akrep ibresi boyunca tarih yazılıdır ve saatin geçerken her noktasının sayısını gösteren bir saniye ibresine sahiptir. Eğlenceli küçük bir tasarım ama pek esnek değil. Komplikasyonlar için destek yoktur ve tek seçenek yanlardaki göstergeleri kapatmak ve rengi değiştirmektir. Yine de harika bir görünüm.

READ  Söylentiler: Zelda: Tears Of The Kingdom Switch OLED bugün resmen tanıtılabilir

Pixel Watch’un geri kalan yüzleri Bölüm 2’de hâlâ oldukça mevcut ve bununla işimiz bitti. Güya Bu seçenekler, Google’ın önümüzdeki bir veya iki ay içinde bir Wear OS 4 güncellemesi yayınlamasıyla orijinal sürüme gelecektir.

Pixel Watch 2 12 Ekim’de piyasaya sürülecek Ön siparişler şu anda açık.

Piksel hakkında daha fazla bilgi:

FTC: Gelir elde etmek için otomatik ortaklık bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.