Aralık 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Örümcek Adam 2 yönetmeninin konuşmasının uzunluğu.

Örümcek Adam 2 yönetmeninin konuşmasının uzunluğu.

hayret

Oyunun geçen Cuma günü piyasaya sürülmesi öncesinde, en son PlayStation oyunu “Marvel’s Spider-Man 2” hakkındaki çevrimiçi sohbetler yalnızca güçlü incelemelere değil, aynı zamanda oyunun çalışma süresine de odaklandı.

Birçok oyuncu için oyunun ana hikayesinin ortalama tamamlanma süresi 20 saat civarında görünüyor. Bazıları biraz daha kısa sürerken çoğu daha uzun sürdü ve %100 tamamlamayı hedefleyenler bunun üzerine daha fazla saat ekledi.

Bu, orijinal oyunun 2018’de PS4’te piyasaya sürülmesiyle aynı seviyede ve birçok önemli tek oyunculu oyunla da uyumlu. Ancak 2023, “Zelda Part II”den “Baldur’s Gate III” ve “Starfield”a kadar çok geniş yayın sürelerine sahip bir dizi önemli oyunla alışılmadık bir yıl oldu.

Böylece oyunun değeri konusunda bir tartışma ortaya çıktı. Konuşurken BBCInsomniac Games direktörü Bryan Intihar, oyun oynayan insanlara maliyetin farkında ve işleri gereksiz tüylerle doldurmak yerine, oyuncuların fiyatına değecek bir oyun yapmaya odaklandıklarını söylüyor:

“Bizim için bu aslında elde etmek istediğimiz kaliteyle sunmak istediğimiz deneyimle ilgili. Açıkçası belli bir ‘Hey, birisi bir oyuna bu kadar para harcayacak’ seviyesi var, bu yüzden onlara buna değer bir deneyim Misyonumuz, ne kadar uzun süre olursa olsun, paraya, yatırıma değer olduğunu hissetmenizi sağlamaktır.

Bazı şikayetlere rağmen, devam filminin satışlarını ve öncekilerden daha yüksek olan incelemeleri etkilemedi. 2018 oyunu tarihin en çok satan PlayStation’a özel oyunu oldu ve çok daha kısa olan “Spider-Man: Miles Morales” şirket için en çok satan oyun olmaya devam ediyor.

güncellemek için: Sony, oyunun piyasaya sürülmesinden sonraki ilk 24 saatte 2,5 milyondan fazla kopya satarak PlayStation tarihinde en hızlı satan PlayStation Studios oyunu olduğunu duyurdu.

READ  Küçük bir masaüstüne sığdırılmış Lenovo ThinkStation P360 Ultra 16 çekirdekli CPU ve GPU