Aralık 3, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Overwatch 2 “hayal kırıklığı yaratan bir fırlatma deneyimi”

Overwatch 2 "hayal kırıklığı yaratan bir fırlatma deneyimi"

Overwatch 2'deki Junker Queen kollarını Junkertown bayrağının önünde uzatıyor.

resim: Activision Kar Fırtınası

Monitör 2 İyi vakit geçirmiyordu. yenik düştükten sonra Dış taraflarca iki saldırı Bu, bir kahraman nişancı oynamayı neredeyse imkansız hale getirdi Kötü cep telefonu politikası nedeniyle eleştirildi. sonra bende çok oldu Oynamaya çalışırken karşılaşılan sorunlar Monitör 2 arkadaşlarla. Blizzard bu sıkıntıları hafifletti, telefon gereksinimlerini tamamen ortadan kaldırdı ve hafta geçtikçe daha fazla oyuncunun devam oyununu deneyimlemesine izin verdi, ancak bazılarından önce değil. Perşembe gecesi uzatılmış işten çıkarma. Cuma günü taraftarlar Gerçek parasını rastgele mağazada harcayan bir sohbet hatası tespit ettim. Şimdi akşam ve hafta sonu başlangıcı, Blizzard’ın başka bir güncellemesi var.

Güncellemeden sonra yeni durumdaBlizzard, tüm hikaye boyunca hayranların “sabırlı” oldukları için minnettar ve şu anda bazı hoş gelişmeler olsa da, oyunun daha büyük durum güncellemesi hala biraz karışık.

Bir durum güncellemesinde Blizzard, 9 Haziran 2021’den bu yana bağlantılı bir Battle.net hesabına sahip konsol oyuncularının ve bağlantılı hesapları olan herhangi bir PC oyuncusunun artık bir cep telefonuna ihtiyaç duymayacaklarını duyurdu. Bir e-postada, bir Blizzard sözcüsü tamamen yeni oyuncuların Monitör 2Ancak yine de bir telefon numarasına ihtiyacı var, bu nedenle gereksinim tamamen ortadan kalkmadı.

Blizzard, hesap birleştirme sorunları gibi konularda ilerleme kaydettiğini ve oyuncuların konsollarda satın alınan bir İzleme Noktası Paketine erişemediğini söylese de geliştirici, bazılarının hala hıçkırık olabileceğini söylüyor. Eski sayı için hala bir bekleme listesi var ve son sürüm olması durumunda özellikle PlayStation sahipleri ürünü envanterlerinde göremeyebilir. Düzeltmenin bu gece geç saatlerde yayınlanacağı söyleniyor. Bazıları hala bu can sıkıcı oturum açma sorunlarını yaşayabilir, ancak Blizzard artık oyunun çok daha küçük bir engeli gibi görünmesini sağladı.

Durum güncellemesinin belki de en ironik noktası, oturum açma sorununun yerini alan şeydir. İşte Blizzard, bir şeyi geliştirerek oyuncuların artık başka bir yerde nasıl daha kötü bir deneyim görebileceğini açıklıyor:

Artık kapasitemizi artırdığımıza ve oyuncularla daha yüksek senkronizasyona sahip olduğumuza göre, çöpçatanlık sistemleri etkileniyor, bu da bir maça konmadan önce biraz bekleyebileceğiniz anlamına geliyor. Bugün bu sistemdeki konfigürasyonları değiştiriyoruz ve gün boyunca bekleme süresini biraz kısaltmayı umuyoruz. Yapabileceğimiz ek iyileştirmeleri belirlemek için hafta sonu eşleştirme sıralarını araştırmaya devam edeceğiz.

En azından beklerken oyunun içinde olabilirsiniz.

Blizzard, oyunculara teşekkür ettikten ve oyunun zorlu bir lansmandan geçtiğini kabul ettikten sonra, bu güncellemeye veda eden haftadan sonra hayranların hayal kırıklığına uğrayabileceğini öğrendi, Blizzard şunları yazdı:

Sabrınız için çok teşekkür ederiz ve desteğiniz için teşekkür ederiz, iyileştirmeye lazerle odaklanıyoruz Monitör 2 Tüm oyuncular için bir deneyim.

Şu anda, sanki Not ve izle Oyuncular, bu gece oyuna eklenecek olanlar dışında daha anlamlı değişiklikler görmek için gelecek haftaya kadar beklemek zorunda kalacaklar.

READ  Cyberpunk 2077 Devam Filmi, Yeni Witcher Oyunları ve Orijinal IP Geliştirme Aşamasında CD Projekt Red