Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Oyun Türk Telekom ile başlıyor: GAMEON

Oyun Türk Telekom GAMEON ile başlar

Türk Telekom, oyuncuların hayatlarında daha fazla yer kaplayacak ve kullanıcıların oyun deneyimlerine renk katacak dijital dönüşümde öncü rolü ve değer yaratma anlayışıyla yepyeni bir marka; GAMEON’u canlandırdı. Chamione, oyun severlere özel web kampanyaları, sektörün önde gelen dünyaca ünlü markaları ile oyun işbirlikleri ve daha birçok fırsatla kullanıcıların oyun zevklerine değer katacak.

Teknoloji ve dijital dönüşümün öncüsü Türk Telekom, oyun dünyasına renk katacak yeni markası GAMEON’u tanıttı. Türk, gelişen oyun ekosisteminde kullanıcı deneyimini daha da geliştirmeyi hedefleyen Telecom Cameo’yu “enerjinizi sergileyin” hedefiyle hayata geçirdi. Lansman etkinliğine özel; 100 Mbps’ye varan hızlarda Fiber İnternet, yüksek yükleme kapasitesi ve League of Legends (LOL) oyununa özel Legend LOL paketi ilk kez kampanya sınırları içinde ulaşıldı. Dünyaca ünlü Digital Game League of Legends (LOL) için özel teklifler, standart internet üzerinde bir kampanya ile dünyada ilk kez oyun severlerin beğenisine sunuldu. Cameon’a özel LOL kampanyasıyla oyun severler, kostümler, deneyim puanları ve para (RP) gibi harika oyun avantajlarından yararlanabilirsiniz. Cameon ayrıca oyuncuların değişen ihtiyaçlarına odaklanıyor ve oyun ekosistemi için harika fırsatlar sunuyor. Spor severler için; Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore’da özel fırsatlar, dünyaca ünlü oyun markaları ile işbirlikleri, oyunculara özel donanımlar, oyun keyfini tamamlayan marka ortaklıkları, müşteri hizmetlerinde ve oyunlarda özel ekip sunuluyor.

Türk Telekom CEO’su Ümit Önal, “Fiber altyapıyı Türkiye’nin her köşesine taşıyoruz ve fiber ağları ülkemizde örüyoruz. Gelişmeler ışığında bu alanda kullanıcı deneyimini genişletmenin dünyanın kapılarını araladık. Camion ile , oyun severlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan bir evren yarattık.Teknoloji ve dijital dönüşüm anlayışımız ve değer yaratma anlayışımız ile gelecekte Dijitalimiz ile oyun severlerin hayatlarına daha fazla dahil olacağız.Platform Playstore ile , binin üzerinde popüler PC ve mobil oyun ve çeşitli oyunların paketlerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle bulabilirsiniz. zamanında teslim ediyoruz. GAMEON ile entegre site. Fiber altyapımızın gücüyle oyunculara yüksek hızda internet sağlarken, donanım desteği, marka işbirlikleri, oyun içi sürprizler gibi birçok ihtiyaca odaklanan içeriklerle destekliyoruz.

READ  Türk Telekom, Huawei ile 5G anlaşması için mutabakat zaptı imzaladı

Oyun deneyimini geliştirmeye yönelik GAMEON ile ilgili tüm detaylar gameon.com.tr adresinde ve GAMEON sosyal medya hesaplarında (Discord, Twitch, Youtube, Twitter, Instagram, Facebook, Tiktok) yer almaktadır.

Cameo ile oyun hakkında her şey…

  • Chamion, kullanıcı deneyimine renk katacak kampanyalarıyla oyun keyfini artıracak. League of Legends kampanyası ile kullanıcılar 100 Mbps’ye kadar Benzersiz Sınırsız Fiber İnternet, yüksek yükleme kapasitesi, 200 DL karşılama indirimi, dünyaca ünlü dijital oyun League of Legends (LOL) için özel Legendary LOPLG ve LOL Vogue’a sahip olacaklar. 2000 RP ödülü verilecektir.
  • Oyuncular, League of Legends kampanyası kapsamında League of Legends (LOL) oyununa özel indirim ve haklardan yararlanacak.
  • Kullanıcılar; Kampanya ile birlikte verilen Legend LOL paketinde kostüm paketi ve %25 DP (Deneyim Puanı) takviyesi ile tüm şampiyonlara ve her şampiyona fayda sağlayacaklar.
  • Bu kampanya kapsamında oyuncular tek seferde LOL’de kullanabilecekleri 2000 RP alıyor. கழந்தே அழுவார்கள்.
  • kamelyada; Türk Telekom’un dijital oyun sitesi PlayStore’a özel fırsatlar sunan internet kampanyaları da olacak. Yüksek hızlı fiber internetin de yer aldığı Playstore kampanyası ile oyuncular, Türk Telekom’un dijital oyun sitesi Playstore’dan satın alabilecekleri hediye çeki de alabiliyor. கழந்தே அழுவார்கள்.
  • GAMEON ayrıca kullanıcıların ekipman ihtiyaçlarını da dikkate alır. Kullanıcılar, XPRIME oyuncu koltuklarında tüm indirimlerde ek %15 indirim alacak.
  • Oyunlardan alınan keyfi artırmaya odaklanan Camian, yiyecek ve içeceklerde GastroClub ile birlikte çeşitli avantajlar sunuyor. Oyuncular, Gastroclub uygulamasında birçok Camion özel avantajına erişebilir. KFC ve Pizza Lazza’dan ev siparişlerinde %20 indirim, kullanım limiti yok ve tüm ürünlerde geçerli, 100 ilde 15’ten fazla restoranda indirim kampanyaları oyuncuları bekliyor. Ayrıca Espressolab’da tüm sıcak kahvelerde geçerli olan 1 Get 1 bedava kampanyası ile kahve keyfi yapabilirler.
  • CS:GO (Counter-Strike: Global Offensive), dünyanın en değerli ve rekabetçi e-spor şirketlerinden biridir. Önde gelen spor müsabakaları bu yıl da devam edecek. Oyuncular, yıl boyunca canlı yayınlanan e-spor maçlarını TV Spor Kanalı’ndan takip edebilirler.
  • GAMEON World, özel ekipman, müşteri hizmetlerinde özel bir ekip, oyun markası işbirlikleri, yarışmalar ve yeni kampanyalarla gelecekte genişlemeye devam edecek.
READ  Karnaval gemisi rüzgar nedeniyle durdurulamadı