Haziran 5, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Özet: LOTR için İncelemeler: Anahtar Sürümü için Gollum Spell Doom

Öyleyse, diğer satış noktalarının oyun hakkında söyleyeceklerine bir göz atalım, olur mu?


İyi arkadaşlarımızla başlayarak Kutuyu itinoyuna 2/10 puan verdi ve bunu “kaçırılan büyük bir fırsat” olarak nitelendirdi:

“Bir lineer oyuncuda ciddi bir potansiyel var. Yüzüklerin Efendisi Böyle bir deneyim, ancak aşırı derecede modası geçmiş seviye tasarımı, hantal kontroller, gösterişli, çamurlu ve etkileyici olmayan grafiklerin büyük bir eksikliği ve cansız bir hikaye ile Gollum her şeyi yanlış anlıyor. Kitapların, filmlerin ve oyunların büyük bir hayranı olarak, bu deneyimde değerli hiçbir şeyin olmadığını görmek üzücü.”

bekçi Değerlendirmesinde de aynı derecede olumsuzdu ve 1/5 yıldızlı incelemesinde oyunu “türevi, ilgi çekici olmayan ve temelde bozuk bir gizli aksiyon macerası” olarak nitelendirdi:

Son on yılda üçüncü şahıs bir aksiyon-macera oyunu oynadıysanız, Gollum’u oynamışsınızdır. Elbette Gollum’un kendisi eksik, ancak bu o kadar ikna edici olmayan bir performans ki, o kaşıntıyı kaşımanız pek mümkün değil. Ben’ animasyon çalışmasını övüyorum; Sméagol’ün kendisi beklediğiniz gibi becerikli ve zeki. Ancak oyun sisteminizde biraz Lord of the Rings’e açsanız, bunun yerine bir sonraki satışta Shadow of War’u beşe alın ve harcayın ikinci bir kahvaltıda tasarruf.”

Oyun Noktası Düşman yapay zekasının “endişe verici beceriksizliğini” vurgulayarak, kendi 2/10’uyla Kare İtme derecelendirmesini tekrarlayın:

Gollum’un Tek Yüzüğü elde etme arayışına çok benzer şekilde, Yüzüklerin Efendisi’ni tamamlama arayışım: Gollum sonsuz başarısızlıklarla, imkansız olasılıklarla ve sürekli artan delilik seviyeleriyle doluydu. , Eğer geliştiricilerin asıl amacı sizi gerçekten her fırsatta sürekli acı ve ıstırapla karşı karşıya kalan böylesine sefil ve sevimsiz bir karakterin yerine koymaksa, en azından bunu başardılar.”

ikiz sonlu Oyuna 1,5/5 yıldız verdim, tekrarlanan oyunu bozan hatalardan yakınıyordum:

Yüzüklerin Efendisi: Gollum, A Plague Tale: Innocence ve Requiem gibi benzer (daha iyi) oyunlar kadar ilginç veya eğlenceli bir şey yapmıyor. En sadık Yüzüklerin Efendisi hayranının bile gerçekten yararlı bir şey bulup bulamayacağını söylemek zor Piyasada iyi Lord of the Rings oyunları olduğu düşünülürse, bu inanılmaz derecede yersiz görünüyor.”

Son olarak, (biraz) daha olumlu bir notla bitirmek için, Tanrı takıntılı Gollum ortalama 5/10 puan verdi ve yamaların gelecekte daha iyi bir deneyim sunmasını umuyor:

“Yüzüklerin Efendisi: Gollum’u gerçekten sevmeyi çok istiyordum. Hikaye en güçlü özelliği olsa da, teknik sorunlar neredeyse her yönünün peşini bırakmadı. Görsel aksaklıklardan oynanıştaki cila eksikliğine kadar, bunu bu kişilere tavsiye etmek zor. tekrar Orta Dünya’ya girmeyi dört gözle bekleyenler.Gelecekteki yamaların bazı sorunları çözeceğinden emin olsam da, sahip olduğumuz bazı Rings oyunlarına dayanabilecek bir oyun olacağını düşünmüyorum. zamanla görüldü ve ömür boyu süren bir Tolkien hayranı olarak, onun olmasını istediğim oyunun bu olmadığı için kendimi kötü hissediyorum.”


Demek bu kadar! İçimizde Switch sürümünün bizi şaşırtacağını içten içe umut eden ve sonunda bunu doğru yapan bir parçamız var mı? iyi? kesinlikle. Ama bunun için ortak nefesimizi tutmayacağız. Şimdiye kadarki incelemelere bakılırsa, kokmuş gibi görünüyor. Gollum’un karakteri göz önüne alındığında, bu mükemmel bir uyum olabilir.

READ  Valve, Steam Destesi ekranını ve pilini iyileştirme planlarını açıklıyor

Switch’te Gollum için hiç umudunuz kaldı mı? Sen hiç? Düşüncelerinizi aşağıda bir yorumla paylaşın.