Mayıs 30, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Samsung’un yeni Family Hub Plus akıllı buzdolabı ön siparişe açıldı

Samsung, 2016 yılında ilk akıllı buzdolabını piyasaya sürdüğünde, doğru soru şuydu: “Buzdolabı kapağına sıkışmış bir Android tablete gerçekten ihtiyacım var mı?” İhtiyacınız olduğuna ikna olmadıysanız, Samsung’un en yeni modelinin – Family Hub Plus ile esnek dört kapılı menteşe Bugün ön sipariş verebilirsiniz – fikrinizi değiştireceksiniz.

Ama eğer öyleysen tamamen aranıyordu En büyük Android tabletinizi buzdolabına yapıştırın, şanslısınız.

Family Hub Plus, önceki modellerin iki katı büyüklüğünde bir ekrana sahiptir.
Resim: Samsung

Hala pahalı bir sanat eseri – Samsung’un ekransız buzdolabından yaklaşık 1.000 $ daha fazla. Ancak, sebzeleri doğrarken Samsung’un TV Plus hizmetini izleme veya buzdolabınızın fotoğrafları, yapışkan notları görüntülemenizi, tarifleri görüntülemenizi, akıllı ev cihazlarınızı kontrol etmenizi ve daha fazlasını sağlayan dijital gösterge paneli özelliğinin keyfini çıkarma fikrini seviyorsanız, hepsi şimdi bir arada daha büyük ekran

Daha büyük ekranı bizzat CES’te gördüm ve harika görünüyor; Ekstra alan en çok mutfak TV’si olarak kullanışlı geliyor ve yeni resim içinde resim moduyla tabletinizde çoklu görev yapabilirsiniz. Yeni ekran ayrıca çerçevesizdir ve kullanılmadığında daha iyi uyum sağlar. Mutfağınızdaki dev tablet dikkatinizi dağıtabilir ve Samsung bunu yeni modellerinde düzeltmiştir.

Temmuz ayında tüm Family Hub 2.0 ve daha yeni buzdolapları için Google Fotoğraflar ve Amazon Essentials ön siparişleri sunulacak.
Resim: Samsung

Bir malzeme denetleyicisi olarak buzdolabı, bir Wi-Fi cihazı olduğu sürece akıllı ışıklar, prizler, termostatlar ve kilitler gibi Matter uyumlu cihazları SmartThings uygulamanıza dahil edebilir (Family Hub, ek olmadan Thread’i desteklemez) teçhizat). Buzdolabının dokunmatik tabletinde SmartThings uygulamasının bir sürümü de var ve bu da size akıllı evinizi kontrol edebileceğiniz geniş bir ekran sunuyor. Matter için bu buzdolabını almazdım; Dışarıda çok daha ucuz Matter denetleyicileri var – 60 $ ‘lık Samsung SmartThings Kablosuz Şarj Cihazı dahil – ama burada olması çok iyi.

READ  Internet Explorer'ın son dinlenme yeri: Güney Kore'de "küresel bir şaka" olarak

Matter Control’ü Temmuz ayında tüm Samsung Family Hub buzdolaplarına getirecek olan aynı yazılım güncellemesi, buzdolabınızı dijital bir fotoğraf çerçevesine dönüştürmek için Google Fotoğraflar entegrasyonunu ve buzdolabınızdan tek tıklamayla Amazon satın almak için Amazon Essentials entegrasyonunu da ekliyor. Samsung ayrıca, tercihlerinize göre tarifler ve yemek planları önermek için AI kullanan bir özellik olan Cooking Dashboard’u ve buzdolabındaki yiyecekleri tanıyabilen AI destekli kameraları geliştirdiğini söylüyor.