Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Paramount, Sylvester Stallone'un “Tulsa King” setinde aşağılayıcı bir dil kullandığı iddialarını araştırıyor.

Paramount, Sylvester Stallone'un “Tulsa King” setinde aşağılayıcı bir dil kullandığı iddialarını araştırıyor.

Mert Albert Darwish/Anadolu Ajansı/Getty Images

2023'te Sylvester StalloneCNN

Kaynakların CNN'e verdiği bilgiye göre Paramount, Sylvester Stallone'un Paramount+'ta yayınlanan “Tulsa King” setindeki arka plan oyuncuları hakkında aşağılayıcı bir dil kullandığı yönündeki iddiaları araştırıyor.

Stüdyo, ilk olarak sosyal medyada ortaya çıkan ve Stallone'un dizi setinde figüran olarak çalışan bazı oyunculardan “çirkin”, “domuz yağı fıçısı” ve “şişman adam” diye bahsetmekle suçlandığı iddiaları araştırıyor. baston.” Gösteriye yakın iki kaynağa göre.

Stallone, başka bir sosyal medya paylaşımında grup hakkında “Tulsa King”in yönetmenine “Genç ve güzel kızları etrafıma getirin” derken suçlanmıştı.

İki yapım kaynağı CNN'e verdiği demeçte, Stallone veya yönetmen hakkında resmi bir şikayette bulunulmadığını söyledi. Kişiler, insan kaynakları personelinin suçlamalardan sosyal medya paylaşımları aracılığıyla haberdar olduğunu söyledi.

“Tulsa King”in yönetmeni ve baş yapımcısı Craig Zisk dedi. TMZ “Böyle bir hakaret yapılmadı”

CNN, Stallone ve Zisk'in temsilcilerine ulaştı.

Brian Douglas/Paramount+

Sylvester Stallone, “Tulsa King”de Dwight “General” Manfredi rolünde.

İddiaları detaylandıran sosyal medya paylaşımları, oyuncuların “Tulsa King” setindeki geçmiş deneyimlerini konu alan Facebook gruplarından kaynaklanmış gibi görünüyor, ancak daha sonra daha geniş bir alana yayıldı. İddia edilen ekran görüntüleri X'te paylaşıldı, eski adıyla Twitter, televizyon yazarı Julie Benson tarafından. Benson, “Tulsa King”de çalışmamasına rağmen iddiaları dizide arka plan oyuncusu olarak çalışan bir arkadaşından öğrendiğini söyledi.

Gösteri Kendimi ya da arka plan sanatçılarımı içine koymaktan çekindiğim bir ortam.

Kaynaklar ayrıca CNN'e cast ajansının diziden istifa ettiğini söyledi.

Facebook'ta yayınlandı resmi sayfa Locke'un şirketi Catrett Locke Casting, “Tulsa King” ile “yollarını ayırmayı seçtiğini” doğruladı ancak gönderide bunun nedeni belirtilmedi.

“Tulsa King”in her iki sezonunda da prodüksiyona yakın bir kaynak CNN'e, yapımcıların dizinin ilk sezonunda yer alan arka plan oyuncularıyla aynı tonu ve hissi yakalamayı hedeflediklerini ve ikinci sezonun yeni oyuncularının yönetmenin istediği gibi olmadığını söyledi. talep edilen. Dökümden. Kişi, yönetmenin oyuncu kadrosundan arka plandaki oyuncuların fotoğraflarını göndermesini istediğini, bunun da anlaşmazlığa ve sonunda oyuncu şirketinin istifasına yol açtığını ekledi.

READ  Lizzo, Biden'ın bağış toplama performansından sonra gizemli bir açıklama yaptı

Ayrıca yapım kaynağı, bazı arka plan oyuncularının sette Stallone ile fotoğraf çekmek istediğini de ekledi.

Mevcut duruma aşina olan her iki kaynağa göre, yapım devam ederken konu oyuncular ve yapım ekibiyle yapılan görüşmeler yoluyla araştırılıyor. Bir kaynak, kameraların yakın zamanda “Tulsa King”in 2. Sezonunu çekmeye başladığını ve soruşturmanın yapım planlarını hiçbir şekilde değiştirmediğini söyledi.

Stallone ve yönetmen planlandığı gibi çalışmaya devam ediyor.

Bir yapım kaynağı CNN'e Paramount'un “adil ve saygılı bir işyeri” ile gurur duyduğunu söyledi. Soruşturmaya aşina olan diğer kaynak, herkesin iş yerinde güvende hissetmesini ve çekim sırasında mutlu olmasını sağlamak için soruşturmanın ciddiye alındığını söyledi.

CNN, sendikanın “Tulsa Kralı” hakkındaki iddialardan haberdar olup olmadığını veya soruşturma yürütüp yürütmediğini sormak için arka plandaki aktörleri temsil eden SAG-AFTRA'ya ulaştı. CSA'nın bir temsilcisi olan Casting Society of America, CNN'e, arka plandaki cast ajanslarının üyeliğe dahil olmadığını söyledi.

Paramount'un hit filmi “Yellowstone”un arkasındaki yapım şirketi 101 Studios, Paramount'un sahibi olduğu MTV Entertainment Studios ile birlikte “Tulsa King”in yapımcılığını üstleniyor.

CNN, yorum almak için 101 Studios ve Paramount temsilcilerine ulaştı.