Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Parrino Taylor'ın “Mor Renk” fantezisi ve acı veren rol

Parrino Taylor'ın “Mor Renk” fantezisi ve acı veren rol

Filmde Celie'nin öz farkındalığı ve kendine olan güveni, daha sonra Celie'nin sevgilisi ve arkadaşı olacak özgür ruhlu yerel ünlü Shug Avery'nin (Taraji P. Henson) varlığında giderek artıyor. Halen evinde acı çekse de Celie, orijinal filmdekinden çok daha erken kendi durumuna döner. Payetler ve ruj sürmekte rahattır ve Shug'la ilişkisi daha basittir.

Bazaoli'nin niyetinin sevinç ve acı arasında gidip gelmek olduğunu, bu çok insani bir yaklaşım olduğunu söyledi. “Asla sadece acı içinde debelenmeyiz. Elbette bu dünyanın bu kadar güzel tezahürleri olarak doğan insanlar, siyahilerin sadece acıyla uğraşması imkansızdır. Bu imkansızdır. Müjdeyi duyduğunuzda, caz duyduğunuzda, şunu duyduğunuzda… “Bütün bunlar acıyı güce dönüştürüyor.”

Acı ve sevinç yaklaşımının “bize onun mücadelelerinin daha kapsamlı bir resmini verdiğini” açıkladı. Aynı zamanda onun gerçekliği ile fantezileri arasında bir gidip gelmeydi ve burası aynı zamanda onun gibi dışarıdan bir saldırganla uğraşan biri için çok önemli bir yer, bir bakıma sığınaktı. Kendisinin istismarcısından daha güçlü olduğu bir dünya yaratabilir.

Celie mutluluğu kısmen dans yoluyla yaşıyor. Ancak gospel baladları ve R&B müziğiyle tanınan Parrino Taylor hızlı aksiyona alışık değildi.

Gülerek, “İlk kez step dansı öğrenmem gerektiğini söylediklerinde herkesin deli olduğunu düşünmüştüm” dedi. “Gerçekten güldüm, ağladım, güldüm, ağladım. Dehşete düşmüştüm. Ayaklarımın hareket edeceğini bile düşünmedim.”

Süreç zordu ama Parrino Taylor buna sadık kaldı. Georgia'da çekimlerle geçen dolu bir günün ardından, bir çift step ayakkabısıyla kendini garajına çekti ve işe koyuldu. “Saat 6 ya da 7'den önce eve dönmeyeceğiz. Ama oraya çıkıp çoraplarımı giyip antrenman yapacağım. “Çünkü çekim yaptığımız günü biliyordum, Seeley'nin kontrolü ele almasına izin vermem gerekiyordu, düşünmemeliydim.” 1-2-3-4, ba “Ba-ba-ba, ba-ba-ba-ba.”

READ  Jennifer Lopez Tutkulu Kabul İçin MTV Nesil Ödülü'nü Aldı; Aileye, hayranlara ve hatta karşı çıkanlara teşekkürler (video)