Şubat 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

AEW, uzun süredir CEO'sunun ayrılma olasılığıyla karşı karşıya

AEW, uzun süredir CEO'sunun ayrılma olasılığıyla karşı karşıya

AEW 2023'te bazı büyük değişiklikler gördü ve öyle görünüyor ki yılı bir başka kayda değer ayrılışla kapatacaklar. Perde arkasında büyük bir ismin şirketten ayrılmaya yakın olduğu bildiriliyor.

AEW'in ana karakterlerinden biri ilk kez sahneye çıkacak. Bu, AEW'e pek çok açıdan pek de nazik olmayan bir yılın ardından geldi. Artık Raphael Murphy'nin yıl sonunda şirketten ayrılması bekleniyor.

Fightful'un ödeme duvarının arkasındaki Sean Sapp, Canlı Etkinlikler/Turlar Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Raphael Murphy'nin 2024'te yeni fırsatlar keşfedeceğinin ipuçlarını verdiğini bildirdi. Bu, onun şirketten ayrılmasına yol açabilir ve yayılan haber de bu.

Uzun süredir AEW çalışanı olan Raphael Murphy'nin yıl sonunda şirkette olmayacağına dair söylentiler sektörde dolaştı. Murphy, Canlı Etkinlikler/Turlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. Murphy son zamanlarda yeni fırsatlar yarattı ve 2024'te başka ilgi alanlarının peşinden gitmesi bekleniyor.

Raphael Murphy'nin ayrılışıyla ilgili iç dedikodulara rağmen, “Son haftalardaki AEW kayıtları sırasında sahne arkasına ulaşmış gibi görünmüyor.Bu durumdan bir sonuç çıkacak mı, görmemiz gerekecek.

Rafael Murphy'nin olası ayrılışı, onun AEW'nin canlı etkinlikleri ve turne operasyonları üzerindeki etkisine ilişkin soruları gündeme getiriyor. Şirkete bu şekilde yardımcı olmak için çok şey yaptı, bu yüzden şirketteki rolünü yerine getirmeleri gerekecek.

AEW ayrıca yakın zamanda şirkette yıllardır televizyonun büyük bir parçası olarak çalışan Kevin Sullivan'ı da kovdu. Görünüşe göre Tony Khan'ın şirkette büyük bir değişim görebilecek bazı ilginç alanları var.

AEW'in olası ayrılışı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünde ne düşündüğünüzü bize bildirin!

23 Aralık 2023, 15:59