Eylül 29, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Patricia Dirk Quinn Cenazesi (1936 – 2021) – Summerville, SC

Roy Quinn’in Summerville’den 85 yaşındaki eşi Patricia “Patti” Ann Quinn (Turk), 20 Aralık 2021 Pazartesi günü Harmony of Wescott Garden’da vefat etti. Ada, Oklahoma’da Berkeley, California’da büyüyen Hal Dillard ve Brecha Moutturk’ün çocuğu olarak dünyaya geldi. Patti, San Jose Eyalet Üniversitesi’nden eğitim ve beden eğitimi alanında lisans derecesine sahiptir. Yaşama olan tutkusu ve diğer kültürlere olan sevgisi onu ABD Savunma Bakanlığı’nda eğitimci olarak Almanya’nın Nürnberg kentinde görev almaya yöneltti ve burada 59 yıl boyunca onun sevgi dolu kocası olacak genç bir ABD Tank Tugayı komutanıyla tanıştı.
Avrupa’da 3 yıllık maceralı yolculuğunun ardından, Avrupa ve Rusya’nın dışına seyahat eden Patti, kocasıyla birlikte Camden, Güney Carolina’ya döndü ve Güney Karolina okullarını entegre etme konusundaki en anlamlı mücadelesini kabul etti. Patti, Kershaw County’de bir öğretmen ve koç olarak coşkuyla işbirliği yaptı ve okullardaki ayrımcılığı sona erdirmek için tüm ırklardan çocukları ve öğretmenleri birleştirme çabalarına öncülük etti. Onlarca yıldır, birçoğu Baron Dekelp Lisesi, Camden Ortaokulu ve Lukoff-Elgin Orta ve Liselerinde olmak üzere binlerce öğrenciye coğrafya, tarih ve beden eğitimi öğretmeni olarak ders verdi. Öğretmenlik kariyerinin sonuna doğru Patti, tarihi Charleston şehrinde kayıtlı bir tur rehberi oldu ve bilgisini ve görüşlerini ünlü ova kentinin zengin tarihiyle paylaşmak istedi.
Kendini adamış bir Hıristiyan büyükanne, Tanrı’nın yarattığını ve Sözünü severdi. Doğada olmasaydı, sevgili kilise arkadaşları ve ailesiyle birlikte Tanrı’yı ​​ruhta ve şarkıda yüceltirdi. Her gün onun şarkı söylediğini net ve temiz bir sesle duyabilirsiniz. Patti büyükanne olmak istiyordu. Ama Büyükanne torunlarıyla çok gurur duyuyordu ve her ziyareti dört gözle bekliyordu.
Sevgili kocası Roy, kızları Racine WI’dan Kelly Elizabeth Larson, Summerville SC’den Melissa Ann Cruise ve İsviçre, Lucerne’den Der Mour (Donat)’dan Susanna Lee; Torunlar, Luke Larson, Mason Cruz, Der Moore’dan Aidan, Lydia Larson, Der Maure’den Anna Patricia ve Aaron Larson; Colorado’lu Cedalia’nın sevgili kardeşi Monte Dirk’in (Erla) yanı sıra. Patti, ülke çapında birkaç yeğeni, yeğeni ve kuzeni tarafından hayatta kaldı.
Ailesine ek olarak, erkek kardeşi Ralph, büyükannesi için öldü; Kızkardeşler, Virginia, Neva Lee ve Dolly.
10 Ocak 2022 Pazartesi 17:00 – 19:00 Ailesi ve arkadaşları, Dial Cenaze Evi ziyaretine katılmaya davet edildi. David Clayton tarafından 11 Ocak 2022 Salı günü saat 11’de Summerville Church of Christ, 413 Old Trolley Road, Summerville, SC 29483’te bir cenaze töreni düzenlenecek.
Çiçekler kabul edilebilir veya Downtown Kadın Merkezi’ne anıt yapılabilir. [email protected] Büyükannenin gelini Amy Durk tarafından yönetildi.
www.jamesadyal.com adresini ziyaret ederek aileye bir hatıra yazabilirsiniz.
James A. Düzenlemeler Cenaze Evi, 303 South Main Street, Summerville, SC 29483 (843)873-4040’ı arayarak.

24 Aralık 2021’de James A. Dial Cenaze Evi tarafından yayınlandı.

READ  Carnival Cruise Line, Grand Durk'a dönmek için güncelleme sunuyor