Kasım 27, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Senatör Tommy Duckworth, Marquis Inc turundan sonra IRA’ya duyulan ihtiyaç konusunda ısrar ediyor

Illinois ABD Senatörü Tammy Duckworth, Enflasyonla Mücadele Yasası’nın Marquis Inc. gibi şirketlere yardımcı olacağını söyledi. Perşembe günü ABD Enerji Müsteşarı David Turk ile Hennepin’deki Enerji Enstitüsüne gitti. Şirkette yapılan işin çok önemli olduğunu söylüyor.

Şirket, yerinde karbon enjeksiyonu yoluyla ilk karbon nötr endüstriyel kompleks olmaya çalışıyor. CEO Mark Marquis, şirketin ilk önce 5.000 fitlik kuyuları yerden ne kadar karbon tutabileceklerini ve atmosferden uzak tutabileceklerini belirlemek için test ettiğini söyledi. Marquis, şirketin tam da bunu yapmanın ön saflarında olacağını söylüyor. Şirket, karbondioksiti ayırmadan önce bir vergi kredisi aldı. Enflasyon Azaltma Yasası, vergi kredisi tutarını 50 dolardan 85 dolara çıkararak şirketin daha fazlasını yapmasına olanak tanır. Bu, doğal gaz kazanlarından çıkan baca gazlarının temizlenmesini içerir.

Sekreter Turk, bu eylemin büyük bir olay olduğunu ve istihdamı artıracağını ve toplulukların gelecek nesiller boyunca gelişmesini sağlayacağını söylüyor. Şener tarafından basın toplantısı düzenlendi. Duckworth, Sekreter Turk ve CEO Mark Marquis’den haber alın:

ABD Senatörü Tommy Duckworth Marquis Inc. çalışanlarla.

READ  Kırgız Türkleri 5 bin yıllık spor geleneğine bağlı kalıyor