Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Patrick Mahomes – Öncelik “miras ve kazanan yüzükler”, para değil

Patrick Mahomes – Öncelik “miras ve kazanan yüzükler”, para değil

Adam ÖğretmenESPN personel yazarı24 Mayıs 2023, 16:24 ETokumak için 3 dakika

Mahomes paradan çok mirasa odaklandı

Patrick Mahomes, çevresinde rekabetçi bir ekibe sahip olmanın neden en çok paraya sahip olmaktan daha önemli olduğunu açıklıyor.

Kansas City, Missouri – O zamanlar NFL tarihindeki en zengin sözleşmeyi imzaladığından beri, Patrick Mahomes, yıllık maaşının ligdeki oyun kurucular arasında yedinci sıraya düştüğünü izledi.

Mahomes, Çarşamba günü Chiefs’in sezon dışı antrenmanlarının ilk haftasını tamamlamasının ardından gelişmeyi endişe verici bulmadığını belirtti.

“Her zaman, şu anda para kazanmaktan çok miras ve kazanan yüzüklerle ilgilendiğimi söyledim” dedi. “Ligde neler olduğunu görüyoruz ama aynı zamanda, harika oyuncuları etrafımda tutmamıza engel olacak hiçbir şey yapmam. Bu yüzden işler bu çizgide dönüyor.”

Mahomes, 2020 yazında 10 yıllık, 450 milyon dolarlık bir uzatma imzaladığında NFL’nin en çok kazanan oyuncusu oldu. O zamandan beri, hiçbir oyuncu on yılı toplam değerde geçemedi, ancak diğer altı oyun kurucu – Aaron Rodgers, Russell Wilson, Jalen Hurts ve Lamar Jackson dahil – ortalama maaşta Mahomes’i geçti.

Her ikisi de ilk kez uzun vadeli anlaşmalar için uygun olan Joe Burrow ve Justin Herbert tarafından kazançlı uzatmalar imzalanırsa, Mahomes bu yaz maaş bordrosunu düşürebilir.

Chiefs genel menajeri Brett Veitch, sezon dışında, Chiefs’in bir zaman çizelgesi vermemesine rağmen Mahomes’in sözleşmesini tatlandırmayı düşüneceğini söyledi. Mahomes’in mevcut sözleşmesi 2031 yılına kadar devam ediyor.

“Diğer orta saha oyuncularını incitmemek için her şeyi yapmak istiyorsun. [financially]Mahoms dedi. Sözleşmeleri bittiğinde, işi devam ettirmek istersiniz. [higher].

“Önemli olan benim en çok maaş alan adam olmam değil, çok para kazanmak da değil. Hayatımın geri kalanını geçirmeme yetecek kadar para kazandım. Ama aynı zamanda, bunu da bulmalısın. İyi miktarda para kazandığınız ama yine de çok şey tuttuğunuz bir seri.” Bu Super Bowl’ları kazanabilmeniz ve bu oyunlarda rekabet edebilmeniz için etrafınızdaki harika oyuncular.”

Mahomes, ikisi arasında zor bir denge olduğunu söyledi.

“Bütün bu adamlar için olduğunu düşünüyorum” dedi. “Geçen sezon dışında maaş alan adamları gördüğünüzü düşünüyorum, doğru yeri bulmaya çalışıyorlar.

“Ligdeki büyüklere bakarsanız, çok para harcadıkları doğru yeri buluyorlar ama aynı zamanda bu harika oyuncuların çoğunu tutuyorlar. … Anladığım kadarıyla takıma bakıyorsunuz ve Chris gibi adamlar [Jones] Ve [L’Jarius] Sinead ve hatta Travis [Kelce] – bu harika gruplara sahip olmak için etrafta tutmanız gereken tüm o insanlar. Ama aynı zamanda, kendine iyi baktığından emin olmak istiyorsun.”

READ  Adam Duvall sezon sonunda bileğinden ameliyat olacak